Huawei P20 Pro kılıf ve 200 TL Bluetooth kulaklık önerisi

winkl3

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır P20 Pro'nun kendi kutusundan çıkan şeffaf, silikon kılıfı kullanmaktayım. Bana farklı bir kılıf önerisi lazım. Beklentim kapaklı olmasın. Mesela mıknatıslı olabilir. Ancak iyi oturması lazım, hava almayacak ki tozlanmasın ve tabii ki düşmelere karşı hem önden hem arkadan mümkün olduğunca dayanıklı olsun. Bazen dalıyorum, anahtarla telefonu aynı cebe koyduğum oluyor. Öyle bir durum için çizilmeye dayanıklı olması lazım.
Ayrıca maks. 200 TL olan bir Bluetooth kulaklıkiçi kulaklık arıyorum. Beklentim F/P ürünü olması. Yani 200 TL ise birçok 300 TL'lik kulaklığı geçebilecek tatminkar bir performansı olsun. Asıl beklentim tizleri iyi vermesi, baslar yeterli gelse de olur. Pil performansı eğer şarj kutulu ise toplam 8-10 saat gibi öyle bir kutusu yoksa tek başına en azından 4-5 saat görebilmeli. Lütfen öncelikle deneyimleri olan arkadaşlar öneride bulunsun. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı