Huawei P30 vs OnePlus 7T

0x2121

Kilopat
Makaleler
2
P30 Türkiye garantili. OnePlus 7T yurtdışı kayıtlı olarak düşünülecek. Hatta 7T Pro da olabilir.

Fiyat olarak:
  • P30: 4699 TL
  • OP 7T: 4300 TL
  • OP 7T PRO: İkinci el 5000 TL, Sıfır 5500 TL
Sizce hangisini tercih etmeliyim? Oyun oynamıyorum. Kamera ve batarya çok önemli

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera önemli ise kesinlikle Huawei. Oneplus performans markasıdır.

1 senedir 7 Pro kullanan biri olarak gözüm kapalı 7T Pro öneririm bu üçünün arasından. Bir de Karbon Bumper kılıf alırsınız, mis gibi senelerce kullanırsınız. Oneplus 3-4 sene güncelleme veriyor.

P30 Türkiye garantili. OnePlus 7T yurtdışı kayıtlı olarak düşünülecek. Hatta 7T Pro da olabilir.

Fiyat olarak:
  • P30: 4699 TL
  • OP 7T: 4300 TL
  • OP 7T PRO: İkinci el 5000 TL, Sıfır 5500 TL
Sizce hangisini tercih etmeliyim? Oyun oynamıyorum. Kamera ve batarya çok önemli
Kamera olarak Huawei daha iyi. Ben Huawei p30 tercih ettim şimdilik kamerasından ve performansından memnunum batarya konusunda ikisi de oldukça iyidir.

Hocam sanki 7T Pro kamerada daha üstün. Ama karşılaştırma bulamadım.
Kamera sensöre olarak P30 imx 600 serisi kullanmakta dediğiniz cihazda imx 586 bulunmakta. Elbette iş sensörle bitmiyor ancak fotoğraf konusunda üstünlük huawei'de. Video sizin için önemliyse zaten Huawei tercih etmelisin oneplus video da daha iyidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı