Huawei P9 Lite 2017 Alınır mı?

Gecen hafta kizima ilk telefonunu aldim Huawei Mate 10 Lite, gayet basarili ben Mate 10 tavsiye ederim. Üstelik bence tam bir fiyat performans ürünü, kampanya fiyati 269 €'ya kadar inmisti. (64 GB)

Sevgiler :)

Mate 10 lite 2000TL üzeri satılıyor onun yerine P10 lite öneriyoruz. Boyut dışında yaklaşık aynı cihazlar.

Ben kullanıyorum 1 senedir gayet güzel bir cihaz hiçbir sorunu yok. Kasma, donma görmedim. 16 GB ama 32 GB hafıza kartı var. Uygulamalar resimler falan hepsi kartta. Tavsiye ederim ileride Mate 10 Pro düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Akif Iphone 6 CPU-GPU olarak P9 Lite 2017 modelinden daha güçlüdür. Tek sorunu 1 GB RAM.

Alınabilir bir model, P9 Lite 2017 modeli taksitle sana ne kadara gelecek. Dün dediğim diğer modeller bütçene sığmadı mı?
Bütçeme sığdı ancak, taksitle alacağım için sadece evkurdan veya türktelekom'dan alacağım. Başka alabileceğim bir yer yok. Ne yapayım? kredi kartı ticarı olmadığı için teknosa veya diğer yerlerde taksit yaptıramıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı