Huawei P9 Lite (2017) İncelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mİ5S değil Samsung taraftarıyım. Yine de orta segmentleri benim için çöp.
Bu devirde X Compact varken 100 üstüne Zenfone 3 varken 16GB depolaması olan P9 Lite 1400 TL etmez.
Şahsen bu devirde HD ekran kullanmak istemem. Aynı zamanda ZF 2'den tecrübem var kolay kolay ZF düşünmem.

Mi5s ile P9 Lite karşılaştıran biraz daha bilgi edinsin.

Bende almayı düşünüyorum. Önerir misin ?

Alırsam büyük ihtimal bende faturaya ek P9 Lite alacağım. 8 GB SD Kart var. (O kadar fotoğraf çekmiyorum zaten.) Şuan siyah kullanıyorsunuz ve arka tarafta parmak izleri, çizik vs. sorun oluyor mu ?

Alırsam büyük ihtimal bende faturaya ek P9 Lite alacağım. 8 GB SD Kart var. (O kadar fotoğraf çekmiyorum zaten.) Şuan siyah kullanıyorsunuz ve arka tarafta parmak izleri, çizik vs. sorun oluyor mu ?

Hayır parmak izi sorunu yok ön camı neyse arka camı hemen hemen aynı.

Alacaksanız siyah modelini alın beyaz biraz kaba duruyor.

Kamera nedense bana kotu geldi cekmis oldugunuz fotograflara bakarak soyluyorum bunu.
1200TL icin ideal bir telefon gibi.

1200TL icin ideal bir telefon gibi.
1 MB sınırı yüzünden fotoğrafları yarı yarıya düşürmek gerekti (1 tane 4K fotoğraf 2 MB'tın üstünde) ya da ben çok kötü çektim. Ama inanın bu fiyat bandında ki en iyi kameraya sahiptir kendisi.

Arka kamera gayet iyi. Ama on kamera dusuk. Fiyatina gore iyi tabi. İyi gunlerde kullanin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…