Huawei P9 Lite (2017) İncelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu 1300-1400 bandında 4K video olmaması dışında XZ ile aynı kameraya sahip X Compact varken Allah aşkına gelip gelip nasıl en iyi kamera olduğunu iddia edebiliyorsun?

Yahu 1300-1400 bandında 4K video olmaması dışında XZ ile aynı kameraya sahip X Compact varken Allah aşkına gelip gelip nasıl en iyi kamera olduğunu iddia edebiliyorsun?
Biraz yukarı okuyun minnacık HD ekran kullanan istemiyorum bu devirde. Hiç X Compact'ın örnek fotoğraflarını görmedim ve bence şişirilmiş bir kamera gibi sırf hava olsun diye tasarlanmış gibi sanki...

Şahsen X Compact sırf kamera için tasarlanmış bir telefon aynı zamanda Sony'nin sahibi gibi neden bu kadar büyük çıkıştınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu habire en iyi kamera en iyi kamera deyip duruyorsun anla şunu en iyi kamera değil. Ben sana Sony'nin 2016 amiral gemisi ile 4K video çekmek dışında aynı arka kameraya sahip X Compact var diyorum hala en iyi kamera diyorsun. Başka şeyleri niye karıştırıyorsun? Yok 720P ekran yok şu yok bu. Arkadaş değil işte en iyi kamera anla şunu.
Compact'ın örnek fotoğraflarını aramana gerek yok XZ'nin örneklerine bak yeter.

Ürün kamerası ile çıkan bir cihaz ne demeni bekliyorsun?

Tamam madem 2016'da Compact X çıktı bende diyorum ki, 2017 düşük bütçeli telefonlar arası en iyi kameraya sahip telefonlardan BİRİ.

Bu kuyruk acısı ne anlamadım. Tamam düzeltiyorum bu fiyata en iyi kameraya sahip telefon Compact rahatladın mı?

22 MP kamerası olabilir ama hala doğru düzgün örneklerini kullanıcı yorumlarını görmedik. Sadece kamerası iyi olsun küçücük telefon ve piksel piksel ekranı olsun kimin umrunda?

Gidin Compact alın ne demeliyim. Not: Compact sadece kamerası şişirilmiş bir cihaz fotoğrafcı değilseniz almayın.

Compact arka kamerası P9 Lite'den daha iyi ve ondan çok daha performanslı, pil ömrü çok iyi bir cihaz. Küçük cihaz kabul edenler için en iyi seçenek.

Ha şunu da belirteyim X Compact falan kullanmıyorum kullandığım için övdüğüm düşünülmesin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…