Huawei P9 Lite vs Moto G4 Plus

Mehmet Dmr

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an Zenfone Go kullanıyorum. Telefonun hiç bir özelliği istediğimi karşılamadığı için kendime yeni telefon almaya karar verdim. (Gerek batarya gerekse kamera) Yukarıdaki telefonlardan birini haftaya sipariş vereceğim. Size sormak istediğim ise hangi telefonun kamerası daha iyi aranızda kullanan var mı ? Oyun oynayan birisi değilim sadece kamerası ve bataryası iyi olsun yeter. İkisi de aynı sensör'ü kullanıyor diye biliyorum. O halde 16 Mp almak doğru bir karar değil mi ? Tekrar söylüyorum işlemci benim için önemli değil sadece kamerası iyi olsun yeter. :) Bu telefonlardan kamerası daha iyi bir telefon varsa lütfen belirtin. Zenfone laser 3'ü beğendim ama bütçem onu almaya yetmiyor. Zenfone selfie zaten piyasa da yok. :)
Ayrıca Huawei GT3 ile P9 Lite arasında kamera farkı var mı ? Özellikleri hemen hemen aynı ve GT3'ün fiyatı daha düşük.
Lenovo Moto G4 Plus (16 GB) - Huawei P9 Lite (Tek Hat / 3 GB) - Huawei GT3 Karşılaştırması - Epey
Xiaomi ve GM5 Plus sevmediğim için önermenizi istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube de birçok video izledim. Bana göre ekran kalitesi ve parlaklık olarak Moto G4 plus önde. Ama kamera olarak P9 Lite gerçekten de iyiymiş. Gece çekimlerinde bazı fotoğraflarda G4 Plus daha önde gözüküyor ama galiba P9 Lite'yi alacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı