Custom ROM Huawei telefonda ROM yükleme

Cihaz Treble Project (GSI) ile uyumlu. Şimdi telefonunuzun internetten bilgilerini kontrol edeceğim. Ve en iyi hangi android sürümünü çalıştırabileceğini kontrol edeceğim. 2-3 dk içinde yeniden geri dönüş yapacağım. Ayrıca cihazınızın ARM64 mimari kullanması konusunda avantajlısınız :)

Cihaz Android 13 çalıştıracak düzeyde fazlasıyla (işlemci olarak) fakat cihazın kaç GB RAM ve depolaması mevcut? Önem taşıyor biraz
6 GB Ram bulunuyor.
depolama olarak ise 128 GB mevcut.

Birde attığınız sitede bir numarayı tuşlamam gerektiği söyleniyor. Product ID'yi veriyormuş sanırım. gereken numarayı tuşladığımda tüm numaralar anında siliniyor yani Product ID'yi öğrenemiyorum. sorun çıkartır mı?

GSI kurman inan çok daha sorunlu olur. Zaten kirin işlemcin olduğu için GSI ROM büyük ihtimal çalışmayacaktır.

@YZBruh GSI ROM deneyselseldir, günlük stabiliteyi yakalamazsın. Oradan tutarsın oradan patlar. Bu sorunlar cihazdan cihaza çok istisna gösterir. Stabilite arayan kişiye önerilecek şey değildir.

GSI kurman inan çok daha sorunlu olur. Zaten kirin işlemcin olduğu için GSI ROM büyük ihtimal çalışmayacaktır.

@YZBruh GSI ROM deneyselseldir, günlük stabiliteyi yakalamazsın. Oradan tutarsın oradan patlar. Bu sorunlar cihazdan cihaza çok istisna gösterir. Stabilite arayan kişiye önerilecek şey değildir.
yinede denemek istiyorum. bozulma ihtimali söz konusu değilse tabi. çalışmasa tekrar silebiliyorsam sıkıntı olmaz.whatsapp gibi uygulamaların bir çoğunda çökme yaşıyorum ve telefona hiç bir güncelleme gelmiyor.

Evet doğru deneysel. Denemeye değer. Ayrıca Custom ROM olmadığı için alternatif bu. Ama zaten telefon android çalıştırmakta yeniden çalıştırır düşünürsek.

6 GB Ram bulunuyor.
depolama olarak ise 128 GB mevcut.

Birde attığınız sitede bir numarayı tuşlamam gerektiği söyleniyor. Product ID'yi veriyormuş sanırım. gereken numarayı tuşladığımda tüm numaralar anında siliniyor yani Product ID'yi öğrenemiyorum. sorun çıkartır mı?
ProductID olmadan sorun olabilir ama alternatifler her zaman var :)
yinede denemek istiyorum. bozulma ihtimali söz konusu değilse tabi. çalışmasa tekrar silebiliyorsam sıkıntı olmaz.whatsapp gibi uygulamaların bir çoğunda çökme yaşıyorum ve telefona hiç bir güncelleme gelmiyor.
Bozulmaz

yazmıştım ancak görmediniz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı