Custom ROM Huawei telefonda ROM yükleme

Birde attığınız sitede bir numarayı tuşlamam gerektiği söyleniyor. Product ID'yi veriyormuş sanırım. gereken numarayı tuşladığımda tüm numaralar anında siliniyor yani Product ID'yi öğrenemiyorum. sorun çıkartır mı?

yazmıştım ancak görmediniz sanırım.
Kontrol yapacağım. İlk önce IMEI kontrolü ve Huawei ID oluşturun. Sonra yine deneyin.

Giriş yapın

IMEI kaydınıda yapmıştınız değilmi?
Telefon ayarları üzerinden (varsa vardır tabii) oradan giriş yapın sonra tuşlayın; *#*#1357946#*#*
IMEI kaydı derken? cihazı vatan bilgisayardan almıştık IMEI'si bulunuyor. bir yere not ettim IMEI'yi ancak dediğiniz şeyi telefona tuşlamaya çalıştığımda hepsi bir anda siliniyor. bootloader silme işini de halledemedim siteye giremedim halletmeye çalışıyorum.

IMEI kaydı derken? cihazı vatan bilgisayardan almıştık IMEI'si bulunuyor. bir yere not ettim IMEI'yi ancak dediğiniz şeyi telefona tuşlamaya çalıştığımda hepsi bir anda siliniyor. bootloader silme işini de halledemedim siteye giremedim halletmeye çalışıyorum.
Yani Huawei ID oluştururken IMEI aldımı sizden. Peki sonra bir şey açılıyormu? (Kodu tuşladıktan sonra)

Yani Huawei ID oluştururken IMEI aldımı sizden. Peki sonra bir şey açılıyormu? (Kodu tuşladıktan sonra)
çok eskiden oluşturduğumdan hatırlamıyorum.
kilit kaldırma yerine geldiğimde şu hatayı aldım:

Bu siteye ulaşılamıyor​

emui.huawei.com yazımında hata olup olmadığını kontrol edin.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

te
tekrar tuşlayacağım bir dakika.

hiç bir şey açılmıyor maalesef.

@YZBruh yanlış yerden açmıyorumdur değil mi? telefonda telefon uygulamasına girip arama yerine tuşladım.

çok eskiden oluşturduğumdan hatırlamıyorum.
kilit kaldırma yerine geldiğimde şu hatayı aldım:

Bu siteye ulaşılamıyor​

emui.huawei.com yazımında hata olup olmadığını kontrol edin.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

te

tekrar tuşlayacağım bir dakika.

hiç bir şey açılmıyor maalesef.
Hata için; DNS_probe_finished_nxdomain Hatası Nedir, Nasıl Çözülür?
Kilidi açmak için daha basit anlatım; Huawei Cihazlarda Bootloader Kilidi nasıl açılır ? – Yazılımcıabi.com / Android Yazılım çözümleri

Anlamadıysanız söyleyin

hem telefonumda hem de bilgisayarımda siteyi açarken aynı hatayı alıyorum. mobil veri üzerinden denedim ancak sonuç aynı.

@YZBruh ücretli bir işlem mi? site kaldırılmış olabilir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı