Huawei veya Mi Band 8 ne zaman Türkiye'ye gelir?

Aurora1

Hectopat
Yer
Güney Kore
Aslında gönlüm Huawei Band 8'den yana fakat temmuz gibi artık almam lazım bir bileklik. İkisinden hangisi önce gelirse onu alacağım muhtemelen. Ne zaman satışa çıkarlar Türkiye'de? 🥹❤️

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında gönlüm Huawei band 8'den yana fakat temmuz gibi artık almam lazım bir bileklik. İkisinden hangisi önce gelirse onu alacağım muhtemelen. Ne zaman satışa çıkarlar Türkiye'de? 🥹❤️

Huawei yerine Mi Band 8 tercih edin derim. 6 olanı var ve gayet memnunum ben. Ne zaman gelir soruna da gelirsek net bir yanıt veremem ama yurt dışı getiren birkaç kişi gördüm.

Aslında gönlüm Huawei Band 8'den yana fakat temmuz gibi artık almam lazım bir bileklik. İkisinden hangisi önce gelirse onu alacağım muhtemelen. Ne zaman satışa çıkarlar Türkiye'de? 🥹❤️
Net bir tarihi yok belki hiç gelmeyebilir. Çok ister iseniz, Aliexpress veya Sahibinden gibi sitelerden alabilirsiniz.

Huawei yerine Mi Band 8 tercih edin derim. 6 olanı var ve gayet memnunum ben. Ne zaman gelir soruna da gelirsek net bir yanıt veremem ama yurt dışı getiren birkaç kişi gördüm.
Telefonum ve eski bilekliğim Huawei olduğu için Huawei almak istiyorum. Özellikle uyku takibi için kullanacağım bu yüzden Huawei istiyorum ama Xioami alma ihtimalim de var. 🥲

Net bir tarihi yok belki hiç gelmeyebilir. Çok ister iseniz, Aliexpress veya Sahibinden gibi sitelerden alabilirsiniz.
Türkiye garantili olsa daha iyi olurdu. 🥲

Geri
Yukarı