Huawei vs Xiaomi

Bütçe
2000-3500

Wanheda411

Hectopat
Merhabalar,
Bir telefon almak istiyorum sizce P30 Lite mı P40 Lite mı yoksa Xiaomi not 9 Pro mu görüşleriniz nelerdir? Uzun araştırmalarım sonucu bu telefonlarda karar kıldım. Eğer bu telefonlar harici bir öneriniz var iste açığım.

Bütçeniz en fazla 3500 Lira ise alabileceğinizin en iyisi Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB modelidir. Sadece iki markayı karşılaştırmak saçmalık olur bence. Her fiyat aralığında farklı markaların çok iyi cihazları var sonuçta.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro güzeldir en başta. P40 Lite'ın Google uygulaması ve doğal olarak Google Play'i yok diye biliyorum. Senin için sıkıntı olmazsa önerebilirim. Ama Huawei telefonların bir diğer kötü yanı da batarya güçlerinin az olması. Mesela Huawei P30 Lite'ın ortalama batarya gücü 3200-3800 mAh arası. Çok oyun oynayacaksan 3-4 saat boyunca sana yetersiz gelebilirler. Lakin kamera bakımından Huawei P30 Lite hepsinden iyi bence. Uzun lafın kısası çok oyun oynayacaksan ve yüksek batarya özelliği istiyorsan Xiaomi, çok oyun oynamayacaksan ve dayanıklı bir telefon istiyorsan Huawei.
Ama ben olsaydım Redmi Note 9 Pro alırdım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı