Huawei Watch Fit 2 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta bahsetim saati anneme alacağım ama sizce kulanabilir mi? Sosyal aktivitelere katılıyor o vakitle gelen arama ve mesajları duymuyorum dedi. Spora da gidiyor işini kolayaştıran bir şeyler olsun dedi. Kendisi de bunu beyenmiş ama benim de saatlere hiç ilgim yok. Nasıl bir şey sizce iyi mi kulanabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir saattir işini görür. Pembesini sever diye düşünüyorum. Diğer markaların da saatleri var ama Huawei'inki biraz daha geniş ekrana sahip sanırım. Bu da mesajları falan görmeyi kolaylaştırır. 🤔

iPhone kullanıyorsa birkaç şey çalışmayabilir ama. Müzik oynatma vs. gibi. Sitesinden veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsin onları da. 🧚🏻‍♀️

Güzel bir saattir işini görür. Pembesini sever diye düşünüyorum. Diğer markaların da saatleri var ama Huawei'inki biraz daha geniş ekrana sahip sanırım. Bu da mesajları falan görmeyi kolaylaştırır. 🤔

iPhone kullanıyorsa birkaç şey çalışmayabilir ama. Müzik oynatma vs. gibi. Sitesinden veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsin onları da. 🧚🏻‍♀️

Teşekkür ederim cevap verdin için. Sıkıntı yok Samsung kullanıcısı. Baktım ekranı diğer saatlerle neredeyse aynı.

Teşekkür ederim cevap verdin için. Sıkıntı yok Samsung kullanıcısı. Baktım ekranı diğer saatlerle neredeyse aynı.
Huawei güzeldir açıkçası, o fiyatta başka ne var bilmiyorum ama fikir edinmek istersen bu videoyu izleyebilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adam bu işi biliyor diyebiliriz. 🥹

Ben de anneme hatta kendime bile almayı düşünüyorum. Fiyat performansının çok iyi olduğunu düşünüyorum. Uzun süredir inceliyorum bence gayet yeterli. Güzel akıllı saat beğenmiş bence.

Ben sanırım Samsung Watch 5 alacağım. Baya güzel özellikleri varmış. Ama anneme huawei watch fit 2 gider muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı