Huawei Watch Fit 2 alınır mı?

AlpBeyk

Centipat
Daha fazla  
MediaMarkt Outlet'te denk geldi, normal fiyatından 400 TL falan aşağı. Aklımda vardı akıllı saat almak maddi durumum öyle şahane değil. Yani benim için değerli bir para. Cidden biriktirdiğim parayla alacağım bir şey. Çok uzun süreler kullanır mıyım, değer mi parasına? 1700 liraya daha iyi bir seçenek var mı? Cevaplarınızı bekliyorum 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Outlet ürün almanı tavsiye etmem eğer teşhir ürünüyse. Yani kapalı kutu ise iş göreceğini düşünüyorum. Lakin outlet ürün hem çok dokunulmuş hemde sürekli şarjda olduğu için bataryası ölü olacaktır.

Outlet ürün almanı tavsiye etmem eğer teşhir ürünüyse. Yani kapalı kutu ise iş göreceğini düşünüyorum. Lakin outlet ürün hem çok dokunulmuş hem de sürekli şarjda olduğu için bataryası ölü olacaktır.

Hocam peki geldiğindebunu anlamamın ihtimali var mı iade etsem gelince anlarsam iade etsem.

Anladım hocam teşekkürler ortalama kullanım süresini biliyo musunuz peki int sitesindeki tam olarak doğru gösteriyor mu
Referans olarak onu kabul edebilirsiniz arada çok fazla fark varsa bataryası bitiktir. Ayrıca aşağı yukarı benzer bir süre alsanız bile cihazınız outlet olduğu için zamanla batarya performansı bir anda çok fazla düşebilir.

Referans olarak onu kabul edebilirsiniz arada çok fazla fark varsa bataryası bitiktir. Ayrıca aşağı yukarı benzer bir süre alsanız bile cihazınız outlet olduğu için zamanla batarya performansı bir anda çok fazla düşebilir.
Anladım hocam teşekkürler inşallah iyi bir ürün gelir baya bi fiyat farkı var

Yeni konular

Geri
Yukarı