Huawei Watch Fit 2 dışarıdan kadran yüklemek

Huawei emui

Hectopat
Dışarıdan kaldıran yüklemeyi becerdim yüklüyorum da sıkıntı şurada Telegram'da bir sürü kullanıcılar var ama maalesef sürekli aynı şeyler ya da hiçbir şey paylaşmıyorlar bakıyorum hep aynı kadranlar uygulamaya giriyorum uygulamada zaten paralardan hariç güzel kadran yok ama şöyle dışarıdan yükleyebiliyorsunuz kadranları ama maalesef ki Telegram hariç başka yerde kadran yükleyebileceğim hiçbir dosya uzantısı bulamadım normalde eskiden Mi Band 4 varken uygulama vardı uygulamayı indirip dışarıdan kadran yüklenebiliyordu ama maalesef ki bu saat için uygulama yok ne yapacağımı da bilmiyorum çünkü nereye baksam aynı kadranla ya da kavram paylaşılmıyor genellikle Telegram'da paylaşılıyor.

Dışarıdan kaldıran yüklemeyi becerdim yüklüyorum da sıkıntı şurada Telegram'da bir sürü kullanıcılar var ama maalesef sürekli aynı şeyler ya da hiçbir şey paylaşmıyorlar bakıyorum hep aynı kadranlar uygulamaya giriyorum uygulamada zaten paralardan hariç güzel kadran yok ama şöyle dışarıdan yükleyebiliyorsunuz kadranları ama maalesef ki Telegram hariç başka yerde kadran yükleyebileceğim hiçbir dosya uzantısı bulamadım normalde eskiden Mi Band 4 varken uygulama vardı uygulamayı indirip dışarıdan kadran yüklenebiliyordu ama maalesef ki bu saat için uygulama yok ne yapacağımı da bilmiyorum çünkü nereye baksam aynı kadranla ya da kavram paylaşılmıyor genellikle Telegram'da paylaşılıyor.
Hocam nasıl yaptığınız konusunda banada yardımcı olabilir misiniz

Hocam nasıl yaptığınız konusunda banada yardımcı olabilir misiniz
Cx dosya gezgini indirdim sonra Telegram girdim oradan zaten saatin ismini Yazınca çıkıyor herhangi birine basıyorsun daha sonra oradan sana şu APK indiriliyor yani orada zaten yukarı aşağı yaptığında görürsün onların attığı bir huwaie health uygulamada sadece dışarıdan tema yüklemeye izin veren bir ikon oluyor Daha sonra basıyorsunuz oradan cx dosya gezegenini seçiyorsunuz Ama hiçbir şekilde kendi dosya yöneticisinden açmıyorsunuz Çünkü o zaman yüklenmiyor ve Sorun veriyor

Geri
Yukarı