Huawei Watch Fit (New) vs. Galaxy Fit 3

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, geçtiğimiz günlerde telefonumun titreşimi bozuldu, bu nedenden daha önce almış olduğum Huawei akıllı bilekliği kullanmaya başladım. Bunu kullanmak için malum Huawei'nin uygulamasını yüklemek gerekiyor ve bu uygulama sürekli arka planda çalışıyor. Telefonum Samsung olduğu için Samsung saatlere bakarken gördüm Galaxy Fit 3 çıkmış. Kullanan var mı acaba almaya değer midir, Huawei ile arasında özellik arasından ciddi fark bulunuyor mu? Baktım genel olarak aynı duruyorlardı ama sizlere de danışmak istedim.

Bütçeyi zorlayıp Galaxy Watch 5 40mm (bileğim ince) almayı düşündüm fakat onların da şarjı 1,5 gün gittiği için pek emin olamadım. Sizlerin düşüncesi nedir bu konuda?

Samsung saatler daha çok özellik bulunduruyor ancak buna karşın 1.5-2 gün dayanan şarj süresi ile geliyor, elimde Watch 6 classic (47mm) var Samsung telefonunuz ile çok daha iyi çalışır.

Samsung saatler daha çok özellik bulunduruyor ancak buna karşın 1.5-2 gün dayanan şarj süresi ile geliyor, elimde Watch 6 classic (47mm) var Samsung telefonunuz ile çok daha iyi çalışır.
Evet en azından 5 gün dayansa gayet yeterli olacak.
Bileğim ince olduğu için Classic'in biraz daha kaba duruşu ve 47 mm'nin büyüklüğü baya emanet gibi duracaktır bende.

Evet en azından 5 gün dayansa gayet yeterli olacak.
Bileğim ince olduğu için Classic'in biraz daha kaba duruşu ve 47 Mm'nin büyüklüğü bayağı emanet gibi duracaktır bende.

43mm versiyonuna bakabilirsiniz, ben olsam bütçem yettiği sürece en iyisini almaya çalışırdım, 5-10 gün dayansın istiyorsanız Samsung saatler arasında yalnızca fit modellere bakabilirsiniz ya da diğer markalara bakmak daha iyi olacaktır.

43mm versiyonuna bakabilirsiniz, ben olsam bütçem yettiği sürece en iyisini almaya çalışırdım.
Çok zorlamak istemiyorum bütçeyi o nedenle. Hatta var olan ile Galaxy Fit 3'ü kıyaslıyorum genel olarak o da Samsung olduğu için. Yoksa genel amacım bildirim nedeni kullanım.

Yeni konular

Geri
Yukarı