Huawei Watch GT3 demodan nasıl çıkılır?

Agalar geldimmm. :D Huawei eğitim yöneticisi ile görüştüm ve saatimin seri numarasını ilettim ve olayı da anlattım. Verdiği cevabı direk size iletiyorum, kopyala yapıştır ile '' Merhabalar Okan bey, konuyu netliğe kavuşturduk, merkez serverlar da değişiklik yapmış, bütün 6 ayı doldurmuş saatler bu ayın sonunda demoları tamamen silinmiş olacak, bilginiz olsun. Burada dikkat edilmesi gereken tek husus cihazın tarafınıza ulaştığı günden itibaren değil saatin kutudan çıkarılıp aktif edildiği günden itibaren 6 ay saymaya başlar.'' Bu bilgiyi 9 haziran da aldım, şehir dışında olduğum için bugün yazabildim, saati aktif ettiğiniz günü bilmeniz burada önemli arkadaşlar, farklı bir gelişme olursa tekrar yazacağım. Saygılar :)
Knk bende de huawei gt3 var demo modunda mağazaya kasım 2021 de geldi bugün 14 temmuz 2022 7 ay dan fazla oldu demo modu kalkmadı servise göderdim bana bu ürünün satıştan kalkmayana kadar demo modundan çıkmaz dendi. Teknik destekle görüştüm şimdi onlarda aldığınız yere götürün dedi aldığım yerde benim ürün gerçekten beğendim beğenmeseydim bu kadar uğraşmazdım benim samsung'un da vakti doldu bana yardımcı olursan çok sevinirim

Son düzenleme:
Knk bende de huawei gt3 var demo modunda mağazaya kasım 2021 de geldi bugün 14 temmuz 2022 7 ay dan fazla oldu demo modu kalkmadı servise göderdim bana bu ürünün satıştan kalkmayana kadar demo modundan çıkmaz dendi. Teknik destekle görüştüm şimdi onlarda aldığınız yere götürün dedi aldığım yerde benim ürün gerçekten beğendim beğenmeseydim bu kadar uğraşmazdım benim samsung'un da vakti doldu bana yardımcı olursan çok sevinirim
Sanırım benim saat demodan çıkmış fakat tam emin değilim. Şehir dışındayım, dönüşte bilgi vereceğim 🤙

Sanırım benim saat demodan çıkmış fakat tam emin değilim. Şehir dışındayım, dönüşte bilgi vereceğim 🤙

Dostum benim de saati açalı 7 ay oldu fakat demo moddan çıkmadı. Senin yorumlarını okuyarak 6 ay muhabbetine güvendim ve geri vermedim saati. Nasıl bir yol izleyeceğiz demo moddan çıkarmak için?

Dostum benim de saati açalı 7 ay oldu fakat demo moddan çıkmadı. Senin yorumlarını okuyarak 6 ay muhabbetine güvendim ve geri vermedim saati. Nasıl bir yol izleyeceğiz demo moddan çıkarmak için?
Benim yukarıda dediğim gibi demo moddan çıkması için gereken süre normal de 6 ay fakat şirket bu süreyi uzatmıştı. Ayrıca süre cihaz kutudan çıkarılıp açıldığı anda başlıyordu. Benim saatin görsellerini ekledim, muhtemelen süre şirket ile bizim hesaplamamıza göre farklı.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.06.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.06.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 39
  • WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.05 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.05 (2).jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 37
  • WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.05 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.05 (1).jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 33
  • WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.05.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.05.jpeg
    60,9 KB · Görüntüleme: 36
  • WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.04 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.04 (1).jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 36
  • WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.04.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.04.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 54
  • WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.03.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.57.03.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 38
Dostlar sizin için üye oldum
Demo dan çıkma diye bişi yok :) yazılım geliyor cihaza o yüzden telefonla eşleştirip ara ara kontrol edin benim 12. Ay sonu aldığım saat için dün yazılım geldi. Düşününce 7 ay doldu 8. Ayda geldi Şuan son sürüm ve aktif.

Dostlar sizin için üye oldum
Demo dan çıkma diye bişi yok :) yazılım geliyor cihaza o yüzden telefonla eşleştirip ara ara kontrol edin benim 12. Ay sonu aldığım saat için dün yazılım geldi. Düşününce 7 ay doldu 8. Ayda geldi Şuan son sürüm ve aktif.
Benim Saat güncelleme almadı direk hep denediğim yolu denedim yani saati normal şekilde sıfırlayıp tekrar açtım ve aktif. Direk huawei türkiye sorumlularından alınan bilgileri paylaşıyorum, Demodan çıkma yok diyip kafa karışıklığı yaratmayalım :) ;)

Yukarıdaki arkadaş dahil herkes perişan olduk, 8 ay bekledik bu adamlar yüzünden :) Dediğim gibi bende kendiliğinden geçen bişi olmadı yazılım uyarısı verdi. Sıfırladım vs yine olmadı. Yazılımı yüklemek bile 2 saatimi aldı :) Demo mode ta şarj süresi malum uzun sürüyor. Herkesin çözüme ulaşması nasip olsun.

Merhabalar, Demo moddan çıkarma videosu ile geldim. Aşağıda Link verdim. Kolay gelsin 😎

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar kuzenin Vodafone mağazasından aldım saati. İlk kez 12. ayda cihaz açıldı ve standa takıldı. Aradan 9 ay geçti ama hala kalkmamış demo yazilim. Huawei sağlık uygulaması üzerinden yazılımı kontrol ediyorum yeni yazilim da gelmemiş durumda. Konu ile ilgili bilgisi olan ya da benimle benzer durumda olan var midir?

Arkadaşlar kuzenin Vodafone mağazasından aldım saati. İlk kez 12. ayda cihaz açıldı ve standa takıldı. Aradan 9 ay geçti ama hala kalkmamış demo yazilim. Huawei sağlık uygulaması üzerinden yazılımı kontrol ediyorum yeni yazilim da gelmemiş durumda. Konu ile ilgili bilgisi olan ya da benimle benzer durumda olan var midir?
Tavsiyem Bölge satış yöneticiniz ile görüşüp Huaweı bölge satış müdürü aracılığıyla seri numarasından kontrol ettirmeniz. Cihaz 12. ayda gelir gelmez açılıp kurulum yapıldıysa yazılım gelmiştir veya gelmek üzeredir. Çünkü Gt3 modellerinin tamamına yakını demo moddan çıkarıldı.

Geri
Yukarı