Huawei Y6 2019 telefonu tamire götürünce dokunmatiği bozuldu

Babanız çok büyük bir hata etmiş. Huawei'nin yetkili servisine gönderseydiniz daha karlı çıkardınız
Bir de babam "tanıdık" diyerek göndermişti telefonu dost kazığı yedik resmen. :D
Bu arada telefonu kırılan arkadaşlara şunu söyleyebilirim ki mahalle telefoncularına telefon vermeyin verdirtmeyin. :D

Bir de babam "tanıdık" diyerek göndermişti telefonu dost kazığı yedik resmen. :D
Bu da size böylece bir dost tecrübesi olmuştur. Siz siz olun, böylesi dolandırıcılardan uzak durun. Benim Toshiba Satellite A300 2D4 Notebook'um anakartından arızalanmıştı, öyle mecburen bi' mahalle bilgisayarcısına emanet etmek zorunda kalmıştım. İyi güzel, tamir etmiş ama termal macununu Arctic MX-4 ile değiştirmek istediğimde bilgisayarın içini açtığımda fark ettim ki adam bazı vidalarını kaybetmiş ve uydurma vidalar takmış. Yani, teknik bilgiye sahipseniz sakın ama sakın tamircilere güvenmeyin. Eskiden tamirci olmak emek, tecrübe, bilgi ve sorumluluk isterdi, şimdi ise format atmayı öğrenen bilgisayarcıyım diye geziniyor.

Dokunmatik çakma olabilir mi? Mahalle telefoncuya mı götürdünüz?
çakma olabilme ihtimali epeyce yüksek çünkü normalde huawei Y6 2019 telefonun ekranının altında HUAWEI yazar o yazı da gitmiş.

Kırmızı renkle işaretlediğim alandaki logo gitmiş işte.
1602748662241.png

Yeni konular

Geri
Yukarı