Huawei Y7 2018 hangi Quick Charge'yi destekliyor?

Telefon ne kadar cekebilirse o kadar ceker. Muhtemelen 5V2A Ceker, Bir goruntusunu atabilir misiniz sarj aletinin ve bu arada sarj aleti gibi cihazlarda Syrox gibi dandirik markalari onermem.

Telefon ne kadar cekebilirse o kadar ceker. Muhtemelen 5V2a ceker, bir goruntusunu atabilir misiniz şarj aletinin ve bu arada şarj aleti gibi cihazlarda Syrox gibi dandik markalari onermem.

Elimde rez markalı şarj aleti var 5Volt 2.1 amper telefona takıp Ampere uygulamasından baktığımda 1950'yi gördüm ekran kapalı olunca belki 2000 falan oluyordur sizce orijinal adaptör 5Volt 1 amper yerine rez markasının şarj aletini kullansam sorun olur mu? Çünkü şarj ederken 1 saate yakın var fark oluyor.

Elimde rez markalı şarj aleti var 5Volt 2.1 amper telefona takıp Ampere uygulamasından baktığımda 1950'yi gördüm ekran kapalı olunca belki 2000 falan oluyordur sizce orijinal adaptör 5Volt 1 amper yerine rez markasının şarj aletini kullansam sorun olur mu? Çünkü şarj ederken 1 saate yakın var fark oluyor.

Rez olanı kullanın.

Hayir, ne alaka? Samsung Galaxy A7 2016 cihazimda dahi var qc 3.0

Type-C daha hızlı alaka. A7 2016'da hızlı şarj var.

Size onerim Baseus veya UGREEN almaniz.

Veya Philips.

Rez olanı kullanın.

Type-C daha hızlı alaka. A7 2016'da hızlı şarj var.
Pardon QC 2.0 varmis fakat Micro USB QC 3.0 destekliyor. Bakin Google`dan.

Geri
Yukarı