"Hükümet istifa" diyen taraftarlara süresiz maç cezası getirildi!

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1677684241585.png

Ayrıca 6222 nolu kurala göre ceza kesilen birisini örnek göstermek gerekirse ceza kesilen kişilere hem maç cezası hem de para cezası kesiliyor.

Komedi ülkesine hoş geldiniz. İstibdat dönemindeyiz sanırsınız. Fikir özgürlüğü yok :D.

Bu açık açık şu demektir, halk kendi siyasi görüşünü ortaya koyamıyorsa bu bir iç darbe demektir bu da işte bizim çavuşların kendini ezdirmemeye çalışma saçmalıkları işte bizi yani taraftarları hem Beşiktaş hem Fenerbahçe ve isitifa desteği veren tüm kulüpleri (Beşiktaş taraftarıyım) burada bugün susturmaya çalışacaklar ama o seçim günü geldiğinde kimse bizi susturamayacak asla.
Tarımı yasakladılar, adalet denilen şeyin "a" sına kadar sildiler daha çok şey yazacağım ama bu sefer kendilerini ezdirmemek için beni alır içeri atarlar bu da not olsun eğer yarına geri dönüş yapamazsam bilin ki beni almışlardır.

Son düzenleme:
Hükümet kaldıramıyor ya bunları. İyi bir şey desek ne yaparlardı acaba çok merak ediyorum! Komedi cidden bu ülke.
Konya, Kayseri, Rize gibi takımlar destek verdiler hükümete. Her ne kadar devletimizin deseler de o bildiri FB ve BJK taraftarının "Hükümet istifa!" sloganından sonra yayınlanmıştır. Ortada devlete laf söylenmezken böyle bir şeyin olması demek hükümetçi olduklarını gösterir.

2-3 maç yukarıdan emir gelir atanan hakem rakiplerinin maçlarını baltalar bunlara maç kazandırır ya da kasaya 3-5 para atarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı