Hugola'nın Arg'si nedir?

Yasirco

Femtopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi hugola garip bir video attı ve YouTube ile Instagram pplerini değiştirdi. Kanalın çalındığını diyenler olsa da bunun bir arg olduğu çok açık. Acaba Arg'ye bakıp çözümünde ilerleyen var mı? Çünkü telefonda tıkanma noktasındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz gibi hugola garip bir video attı ve YouTube ile Instagram pplerini değiştirdi. Kanalın çalındığını diyenler olsa da bunun bir arg olduğu çok açık. Acaba Arg'ye bakıp çözümünde ilerleyen var mı? Çünkü telefonda tıkanma noktasındayım.
Videoda mors alfabesiyle "Teslim ol,sesini yayacağım." yazıyor.

Ve İspanyolca çeviri'ye attığınızda "sesi dinle" çıkıyor.

İspanyolca kelime Esrirhe La Voz.

Tarih olarak doğum-ölüm pek yok. "Q-Tip, Amerikalı rapçi, prodüktör ve oyuncu."
Sadece bu...

Şu yazıda çok dikkatimi çekti.
Öğretmenler, ilk,orta,lisenin tüm öğretmenleri yarın mutlaka "GÜNEŞ" alın.

Son düzenleme:
Profil fotoğrafı = TRT siyah beyaz yayın dönemin de arıza zamanını temsil ediyor.
- . .0.. .-.. .0. -- / 0---. .0-.. = "teslim ol" anlamına geliyor.
. ... .-. .. .-. .... . / .-.. .- / ...- --- --.. = "esrirhe la voz" kelimesi çıkıyor. Bu kelime de ispanyolca "sesini yayacağım" gibi bir anlama geliyor.
Videonun sonunda yarın güneş alın diyor, 11 nisan 1997 tarihini google'dan arattığımızda o tarihte güneşte oluşan patlama ile ilgili bir haber çıkıyor.

Videoda mors alfabesiyle "Teslim ol,sesini yayacağım." yazıyor.

Sadece bu...

Öğretmenler, ilk,orta,lisenin tüm öğretmenleri yarın mutlaka "GÜNEŞ" alın.
Tarihte birkaç şey oluyor.10 Nisan 1997'de emniyet telefonları dinlediklerini ve bu sayede 5.544(galiba) olayı aydınlattıklarını söyledi.Videonun sonlarında geçen she will come David Bowie'nin Lady guinning soul şarkısından alıntı

Videoda mors alfabesiyle "Teslim ol, sesini yayacağım." yazıyor.

Sadece bu...

Öğretmenler, ilk, orta, lisenin tüm öğretmenleri yarın mutlaka "GÜNEŞ" alın.

GÜNEŞ alın aslında buradaki GÜNEŞ güneş gazetesini ima ediyor yani aslında bir reklam zaten video çoğunlukla Ziraat Bankası reklamı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da kanıtı hatta videoyu geri sarın GÜNEŞ gazetesinin daha fazla reklamınıda görürsünüz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda o siyah `ADAM` :D

NOT:İKİSİ AYNI DEĞİL ZAMANLARI FARKLI AZ BEKLEYİN GÖRÜRSÜNÜZ

Son düzenleme:
"Güneş alın" cümlesi biraz garip. Videonun başlığıındaki tarihin 1 gün sonrası yani "11.04.1997"'de söylentilere göre bir güneş patlaması olmuş. Bu tarihi YouTube arama çubuğunda aratınca sun90s adlı bir kanalın sadece vhs tape kesitinden ibaret olan videosu geliyor. O videonun açıklaması kaldırılmış ama öncesinde orada bir binary kodu vardı. Bu kodda "teslim ol" diyor. Ayrıca aynı videonun açıklamasında "sunshine" adlı bir indirme linki vardı. Bu link ile bilgisayarımıza sunshine. RAR adlı bir dosya iniyor. Sunshine. RAR'ı açtığımızda "first. JPG" diye bir görsel, first. WAV isimli bir ses dosyası ve second isimli bir RAR çıkıyor. Adımlarımı kaybetmemek için kendime "first" ve "second" diye iki klasör oluşturdum. Sonra first isimli klasöre koyduğum şeylere baktım ve karşıma hugolanın profil fotoğrafı gibi spiral, siyah beyaz bir motif buldum. Ama fotoğrafı incelerken bir şey dikkatimi çekmişti, siyah renklerin üstünde o harfinin 0 olacak şekilde "r0yc0ld" yazdığını fark ettim. Bunun ne demek olduğunu bilmiyorum ve devamını çözemedim. R0yc0ld terimini Google'da aratınca o adda bir Reddit kullanıcısı ortaya çıkıyor. O siteye bastığınızda Reddit size "18 yaş ve üstü olmalısın" diye bir uyarı veriyor. Reddit hesabı olan birisi bakabilir. Umarım biraz da olsa yardım edebilmişimdir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı