Hukuk Kazanmak İçin Ne Yapmalı? (11.Sınıf)

abim bu yıl hukuku bitirdi 12. sinifa gecerken calismaya basladi. okudugu okul cok iyi degildi. cok fazla matematik ve edebiyat cozdu bunlari biliyorum. gunde en az 7 saat calisiyordu ama

Reis, çalışma düzeninizi vb. paylaşırsanız çok güzel olur :D

Onun dışında psikoloji okunur mu?
Çalışma düzenim yoktu 9-10-11'de çalışmadığım için 12'de tüm senem eksiklerimi kapatmaya çalışarak geçti doğal olarak mezuna bıraktım. Mezun senemde ilk 5-6 ay çok çalıştım ama saldım sonrasında. Ha yine Türkiye'de değer görür bir sonuç aldım ona seviniyorum. Bu arada okul başarı ortalamam 7 bin kişi geri attı beni yani 9-10-11'in acısı sağlam çıktı.

Psikoloji bölümünü seçerek hayatında doğru bir karar almışsın. Yukarıda arkadaş tiye almış ama döner ayran alana dava bedava geyiğinden bihaber. Hukuk gibi kasıntı, sürekli aktif olmak gereken ve kendi ülkende geçerli bölümü okumaktansa hayatı sorgulayan, global ve okuması keyifli olan psikoloji bölümü yeğlerim. Kendini çok geliştirirsin.

Çalışma düzenim yoktu 9-10-11'de çalışmadığım için 12'de tüm senem eksiklerimi kapatmaya çalışarak geçti doğal olarak mezuna bıraktım. Mezun senemde ilk 5-6 ay çok çalıştım ama saldım sonrasında. Ha yine Türkiye'de değer görür bir sonuç aldım ona seviniyorum. Bu arada okul başarı ortalamam 7 bin kişi geri attı beni yani 9-10-11'in acısı sağlam çıktı.
Hangi üniversitede okuyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı