Hukuk süreci

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Öncelikle güzel bir başlık bulamadım. Şimdi olay şu ki ben 1050 TL dolandırıldım ve babam bu adamdan şikayetci oldu. Olayı babam yaşamış gibi anlattı. Şimdi sorum şu ki babam çalışıyor şu anda bir tane evrak istediler. Bu evrakları gidip babamın yerine biz verebilir miyiz?

Öncelikle güzel bir başlık bulamadım. Şimdi olay şu ki ben 1050 TL dolandırıldım ve babam bu adamdan şikayetci oldu. Olayı babam yaşamış gibi anlattı. Şimdi sorum şu ki babam çalışıyor şu anda bir tane evrak istediler. Bu evrakları gidip babamın yerine biz verebilir miyiz?
Resmi olarak oğlusunuz, sizin götürmeniz de bi sorun olacağını düşünmüyorum.

Öncelikle dolandırıcilik suçunun belli unsurları var, paranızı almış olabilir ancak bu dolandırıcilik sucunun işlenmiş olduğu anlamına gelmez. Sorunuza gelecek olursak yaşınızin da küçük olduğunu göz önüne alarak bu anlattıklarınız ile yardımcı olmak zor. Tavsiyem bir avukattan hukuki yardim almaniz olacaktır. Son olarak tavsiyem asliye hukuk mahkemesinde ayrica dava açmanız olacaktır. Şikayet etti demenizden yola çıkarak ceza davası açtığınızi varsayarak söylüyorum bunu.

Geri
Yukarı