Human: Fall Flat map önerisi

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Human: Fall Flat oynuyorum ve oyunun kendi maplerini oynadım. Ve tabii ki de arkadaşım olmadığı için Steam atölyesinden yükleyebileceğim tek kişilik mapler önerir misiniz? Puzzle tarzı mapler olursa daha iyi olur.

Journey to Valhalla serisi var atölyede. Aralarında en sevdiğim haritalar bunlar.

Teşekkür ederim. Aklına başka gelirse veya başka güzel haritalar bulursan Yusuff#3554 DC'den yazarsan sevinirim. Veya buradan da yazabilirsin.
Ben atölyedeki bütün haritaları oynadım. %90'ı parkur şeklinde. Bahsettiğim seri ise bulmaca tarzında. Çinlilerin yaptıklarına başlangıçta önyargılı yaklaşmış olsam da bazı haritaları bulmaca şeklinde oluyor, bazıları ise korku içeriyor. Onlara da bakabilirsin. %80'i bug olsa da güzel olanlar var.

Ben atölyedeki bütün haritaları oynadım. %90'ı parkur şeklinde. Bahsettiğim seri ise bulmaca tarzında. Çinlilerin yaptıklarına başlangıçta önyargılı yaklaşmış olsam da bazı haritaları bulmaca şeklinde oluyor, bazıları ise korku içeriyor. Onlara da bakabilirsin. %80'i bug olsa da güzel olanlar var.

Teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı