Humble Bundle güvenilir mi?

%50 güvenilir. Bir kesime (ben dahil) anında kod gönderirken bir kesme hem ürünü hem para iadesi göndermiyorlar.

Göndermiyorlar derken paraya mı çöküyorlar yoksa geç mi çözüyorlar? Bunu şunun için soruyorum bazı arkadaşlar gördüm forumda mesela bu saatte alım yapmış, sonra kod gelmedi diye arka arkaya 2-3 kere çağrı açmış. Oysa o sırada adamlar horul horul uyuyor yani :)

Biraz gecikme olmuş olabilir ama kimsenin parasına çöktüklerini duymadım varsa paylaşın konuyu öğrenelim biz de.

Göndermiyorlar derken paraya mı çöküyorlar yoksa geç mi çözüyorlar? Bunu şunun için soruyorum bazı arkadaşlar gördüm forumda mesela bu saatte alım yapmış, sonra kod gelmedi diye arka arkaya 2-3 kere çağrı açmış. Oysa o sırada adamlar horul horul uyuyor yani :)

Biraz gecikme olmuş olabilir ama kimsenin parasına çöktüklerini duymadım varsa paylaşın konuyu öğrenelim biz de.

Geç de olsa düzeltip düzeltmediklerini bilmiyorum, ama sürüyor yani biraz.

İndirimde iken aldığınız ürün, tam indirim bitince verdiğiniz ürün iptal edilip para iadesi yapılabilir, ve indirimi haksız yere kaçırmış olursunuz. Bu da mağduriyet bir örneğidir bence.

"En kötü ihtimalle birkaç haftaya iade ederler/düzeltirler" falan diyemem, dediğim gibi benim ilk (ve şu ana kadarki tek) siparişim anında sorunsuz gelmişti.

Şansınızı deneyebilirsiniz, sıkıntı çıkarsa müşteri hizmetlerinin başını ağrıtırsınız olur biter. :)

4-5 günlüğüne parama "çöktüler". 3-4 tane destek talebi ve mail ile darlama sonucunda zar zor iade alabildim. Duruma göre 60 güne kadar sürebiliyor para iadesi.

4-5 günlüğüne parama "çöktüler". 3-4 tane destek talebi ve mail ile darlama sonucunda zar zor iade alabildim. Duruma göre 60 güne kadar sürebiliyor para iadesi.
60 gün mü oha. Benim ilk ve tek Humble Bundle kullanışım o zaman. Bunlarla uğraşcağma korsan oynarım daha iyi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı