Humble Bundle kod gelmiyor

Kayıtlı üyeyim. Giriş için kod istiyor.
hocam mailinizi kontrol edin spam kutunuzu falan, sonrasında steam hesabınızı humblebundle a bağlayacaksınız, yaptıktan sonra ana sayfaya gelin ve oyunu alın, sizden tekrardan kod isteyecek, mailinize gelecek olan yeni kodu girin sonrasında hallolacaktır, mailinize link gelecek ve ordan oyunu al butonuna bastığınızda sizi bir sayfaya yönlendirecek, burası biraz kafakarıştırıcı, sayfaya girdiğinizde keyi göremeyebilirsiniz, en ama en alta inin sayfanın en altına, key oradadır. İyi günler hocam.

Kayıt olurken girdiğin emaile bir kod gelecek. O kodu gireceksin oraya.
Ama kod gelmiyor
hocam mailinizi kontrol edin spam kutunuzu falan, sonrasında steam hesabınızı humblebundle a bağlayacaksınız, yaptıktan sonra ana sayfaya gelin ve oyunu alın, sizden tekrardan kod isteyecek, mailinize gelecek olan yeni kodu girin sonrasında hallolacaktır, mailinize link gelecek ve ordan oyunu al butonuna bastığınızda sizi bir sayfaya yönlendirecek, burası biraz kafakarıştırıcı, sayfaya girdiğinizde keyi göremeyebilirsiniz, en ama en alta inin sayfanın en altına, key oradadır. İyi günler hocam.
Peki bu site güvenli midir güvenebilir miyim?

Teşekkürler ama şuan giriş için kod istiyor ve tüm postalara bakıyorum gelmiyor kod. Yoğunluk birkaç saate geçer heralde..

Ama kod gelmiyor

Peki bu site güvenli midir güvenebilir miyim?
Güvenilirdir hocam zaten steam hesabınızı bağlarken giriş bilgileriniz paylaşılmıyor, büyük ihtimal kişinin bot olup olmadığını kontrol için yapılmış olabilir
Teşekkürler ama şuan giriş için kod istiyor ve tüm postalara bakıyorum gelmiyor kod. Yoğunluk birkaç saate geçer heralde..
valla bilmiyorum o zaman hocam, bende mailimin tanıtımlar bölümüne düşmüştü. Başta bende bulamamıştım ama oraya geliyor.

Bende bu konu ile ilgili cevap arıyordum. Bunun için hesap açtım. Kaç kez tekrardan kod yollamama rağmen gelmedi. Bencede yoğunluktandır. Ama buna bir çözüm getirmeleri gerek.

Bende bu konu ile ilgili cevap arıyordum. Bunun için hesap açtım. Kaç kez tekrardan kod yollamama rağmen gelmedi. Bencede yoğunluktandır. Ama buna bir çözüm getirmeleri gerek.
Şuan sizde sorun çözüldü mü?
Ben de o sorunu yaşıyorum şu an. Giriş kodu istiyor ancak maile gelmiyor kod. Yoğunluktandır diye düşünüyorum.
Bende şuan kod gelmesini bekliyorum. Aynı ekranda kaldım.
Şuan sizde sorun çözüldü mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı