Humble Bundle indirimleri!

Deathloop hangi güne kadar indirimde.

5 liralıkları alın geçin kartlarıyla zaten neredeyse bedavaya geliyorlar.

Ben de şansımı deneyeyim dedim ama siparişi iptal ettiler. Ücret iadesi de yapmadılar.

Bizim arkadasa aldik ona key gitti. Baska bir oyun daha aldik ona ben de kendime 3 oyun birden aldim umarim 3 ude mailime gelir...

6$'a membership alınca birçok oyun veriyor, detaylarını tam göremedim ama orada gösterdiği bütün oyunları mı verecek?

evet verir o oyunları ama elini çabuk tut. liste salı günü değişecek ve kasım oyunları gelecek. beğendiğin oyunlar varsa bunu yani ekim ayı paketini al. yoksa bekle salı günü kasım oyunlarını al. ya da ikisini de al. sana kalmış.

Ben the last campfire ve necrovision lost company aldım (birlikte değil ayrı ayrı) hemen geldi key sorunsuz aktifleştirdim oyunlar kütüphaneme eklendi. Neden bazılarında parayı alıp böyle bir duruma koyduklarını tam çözemedim.
Ben de şansımı deneyeyim dedim ama siparişi iptal ettiler. Ücret iadesi de yapmadılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…