Humble Bundle indirimleri!

Pumpkin jack Steam'de 270 TL Humble Bundle'da 12.50 TL Buy Pumpkin Jack from the Humble Store
Agent of mayhem Steam'de 375 TL Humble Bundle'da 5 TL Buy Agents of Mayhem from the Humble Store
Deathloop Steam fiyatı 540 lira humble bundleda 75 TL The Humble Store: Great games. Fantastic prices. Support charity.
Bu oyunlarin hepsini Visa kredi kartıyla aldım keyler anında geldi etkinlestirdim daha önce de Humble Bundle kullandım sıkça site guvenilir. Fiyatlar bedava.

Deathloop hangi güne kadar indirimde.

Deathloop hangi güne kadar indirimde.

Yazıyor ya hocam.

1699196497669.png

6$'a membership alınca birçok oyun veriyor, detaylarını tam göremedim ama orada gösterdiği bütün oyunları mı verecek?

6$'a membership alınca birçok oyun veriyor, detaylarını tam göremedim ama orada gösterdiği bütün oyunları mı verecek?

evet verir o oyunları ama elini çabuk tut. liste salı günü değişecek ve kasım oyunları gelecek. beğendiğin oyunlar varsa bunu yani ekim ayı paketini al. yoksa bekle salı günü kasım oyunlarını al. ya da ikisini de al. sana kalmış.

Ben the last campfire ve necrovision lost company aldım (birlikte değil ayrı ayrı) hemen geldi key sorunsuz aktifleştirdim oyunlar kütüphaneme eklendi. Neden bazılarında parayı alıp böyle bir duruma koyduklarını tam çözemedim.
Ben de şansımı deneyeyim dedim ama siparişi iptal ettiler. Ücret iadesi de yapmadılar.

Geri
Yukarı