Humble Bundle'a üye olana 8 adet oyun veriliyor

shirai

Kilopat
Daha fazla  
Bu oyunlar: Wasteland 3, greedfall, first class trouble, backbone, toem, where the water tastes like Wine,Blade assault, super magbot.

Tek sıkıntı üyelik için aylık 11 dolar ödemek. Peki bu başlığı neden buraya açtım? Aramızda cengaverler olup olmadığını merak ediyorum. Acaba limitsiz bir kartı eklesek üyelik başlatıp askıya alır mı bu arada da oyunları alabilir miyiz? Diyebilirsiniz ki öyle saçma şey mi olur? Haklısınız ama bazı sitelerde oluyordu daha önceden denemişliğim vardı kullanıyordum öyle.

Son düzenleme:
Tek sıkıntı üyelik için aylık 11 dolar ödemek. Peki bu başlığı neden buraya açtım? Aramızda cengaverler olup olmadığını merak ediyorum. Acaba limitsiz bir kartı eklesek üyelik başlatıp askıya alır mı bu arada da oyunları alabilir miyiz? Diyebilirsiniz ki öyle saçma şey mi olur? Haklısınız ama bazı sitelerde oluyordu, daha önceden denemişliğim vardı kullanıyordum öyle.

Hangi 8 oyunmuş bunlar? Üye olmaya değecek oyunlar mı? 11 doları fazlasıyla çıkartıyorsa düşünülebilir.

Tek sıkıntı üyelik için aylık 11 dolar ödemek. Peki bu başlığı neden buraya açtım? Aramızda cengaverler olup olmadığını merak ediyorum. Acaba limitsiz bir kartı eklesek üyelik başlatıp askıya alır mı bu arada da oyunları alabilir miyiz? Diyebilirsiniz ki öyle saçma şey mi olur? Haklısınız ama bazı sitelerde oluyordu, daha önceden denemişliğim vardı kullanıyordum öyle.
Hangi oyunları veriyor ki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı