Humble Bundle'ın Satın Alınan Key'i İptal Etmesi

Esgardir

Kilopat
Bundan birkaç gün önce Kingdom Come Deliverance Humble Bundle adlı sitede yanında bir DLC ile beraber 10,85TL olmuştu. Ben de fiyatı uygun görüp aldım. Sonrasında ise Humble, ellerinde key kalmadığı gerekçesiyle keyimi vermedi ve yaklaşık 4-5 gün bekledim. Dün gece tekrar kontrol ettiğimde keylerimi vermişlerdi, ben de DLC keyini etkinleştirdim kendi hesabımdan. Oyun için verdikleri keyi de G2A'de satmak istedim. Satılığa çıkardım ve gece yattım. Sabah kalktığımda ise G2A'e girdiğimde cüzdan bakiyemin eksiye düştüğünü gördüm bu duruma anlam veremedim ve Humble Bundle sitesindeki hesabımı kontrol ettim. Bana 10,85TL'yi hiçbir uyarı vesaire vermeden geri ödemişler ve verdikleri key'i bozmuşlar sanırım. Ben de G2A'de bozuk key satmaya kalktığım için hem ceza yedim hem de cüzdan bakiyemden düşüldü. Ne yapmamı önerirsiniz? Keyi geri almamın hiçbir yolu yok mu?

Kur çevirmede hata yaptıkları için geri ödeme yapıyorlar ve keyleri birkaç gün içinde geri alacaklar. Keyi geri alma şansın olmaz.

Yapabileceğiniz bir şey yok gibi. Humble Bundle'la daha önce paket değiştirdikleri için farklı bir key almam nedeni ile iletişime geçmiştim ama çözüm olmuyor.

Peki etkinleştirdiğim DLC ne olacak? O da mı gidecek?
Gerçekten yaptıkları inanılır gibi değil, G2A'den 10 liram gitti durduk yere. Madem iptal edeceklerdi bunu keyi vermeden önce açıklamaları gerekirdi. Bundan sonra Humble Bundle'dan bir şey almam, aylık aboneliğimi de iptal edeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı