Oyun Humblebundle'da RDR2 98TL

Onunla ne alakası var? Epic'de Cloud save bile doğru dürüst çalışmıyor, hesaplar para etmiyor, Launcher aşırı yavaş, Stream uygulaması yok, Oyun içi arayüz yok, topluluk yok, başarım sistemi kötü, Epic Games'de oyunlar aşırı yavaş iniyor vs. Epic Games'den oyun oynayacağıma Crack indiririm ve bin kat daha fazla zevk verir.

1. Cloud Save zaten Rockstar'ın Launcher'indan yapılıyor diye tahmin ediyorum, Epic değil.
2. Hesaplar para etmiyor ne demek hiç bilmiyorum adam hesabın içindeki oyuna para veriyor Launcher'a değil. :D
3. Launcher yavaş olabilir ama bu oyunu oynamana engel değil, üstelik 98 TL'ye aldığın bir oyundan bahsediyorsak.
4. Oyun içi arayüz var ancak detaylı değil Steam gibi, basit bir arayüz.
5. Stream uygulamasınin Steam'de de çok kullanıldığını sanmıyorum, hele Epic'te hiç kullanılmaz OBS gibi alternatifler varken veya DC de ekran paylaşmak varken.
6. Basarım sistemine diyecek bir şey yok alt tarafı oyun içinde yaptıktan sonra kazandığın bir olay yani sana ne faydası var bilmiyorum. Ha senin olayın herkese cayır cayır göstermekse orası başka. :D

Hala bunlara okey değilsen ve ekonomik şartların iyi ise gidip fazladan +800 TL vererek oyuna Steam'den sahip olabilirsin elbette bu senin hakkın ama şunu da bilin her insanlar aynı şartta yaşamiyor ve her insan Steam'in sağladığı şartlar altında oyun oynamak zorunda değil. Şu an insanların tek derdi oyuna sağlam ve güvenilir şekilde yasal yollara nasıl en ucuz bir şekilde oynayabilirim bunu düşünüyor, oyunu oynamayı düşünüyor yani Launcher'ın zimbirtilarini değil. İnsanları bu şekilde yönlendirmeyi bırakın. Devir değişti artık, insanlar nasıl ucuz yoldan gecinebilirim derdinde.

1. Cloud Save zaten Rockstar'ın Launcher'indan yapılıyor diye tahmin ediyorum, Epic değil.
2. Hesaplar para etmiyor ne demek hiç bilmiyorum adam hesabın içindeki oyuna para veriyor Launcher'a değil. :D
3. Launcher yavaş olabilir ama bu oyunu oynamana engel değil, üstelik 98 TL'ye aldığın bir oyundan bahsediyorsak.
4. Oyun içi arayüz var ancak detaylı değil Steam gibi, basit bir arayüz.
5. Stream uygulamasınin Steam'de de çok kullanıldığını sanmıyorum OBS gibi alternatifler varken veya DC de ekran paylaşmak varken.
6. Basarım sistemine diyecek bir şey yok alt tarafı oyun içinde yaptıktan sonra kazandığın bir olay yani sana ne faydası var bilmiyorum. Ha senin olayın herkese cayır cayır göstermekse orası başka. :D

Hala bunlara okey değilsen ve ekonomik şartların iyi ise gidip fazladan +800 TL vererek oyuna Steam'den sahip olabilirsin elbette bu senin hakkın ama şunu da bilin her insanlar aynı şartta yaşamiyor ve her insan Steam'in sağladığı şartlar altında oyun oynamak zorunda değil. İnsanları bu şekilde yönlendirmeyi bırakın. Devir değişti artık, insanlar nasıl ucuz yoldan gecinebilirim derdinde.
Hem oyunu acarken Launcher'i gormuyoruz ki, arka planda aciliyor sadece. Epic Games Launcher'i sevmememe ragmen ucuz bulunca aliyorum oradan.

Launcher yavaş olabilir ama bu oyunu oynamana engel değil, üstelik 98 TL'ye aldığın bir oyundan bahsediyorsak.
Hepsine eyvallah ama buna değil hocam. Ben oyun oynamaya çalışırken arkada kapanmak bilmeyen bir Unreal Engine ürünü takılıyor. Bir laptop kullanıcısı olarak zaten suyunu sıkmaya çalıştığım sistemden çıkan sudan fazlasını çalıyor o launcher.

Geri
Yukarı