Hummel spor ayakkabı

Percival

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar yeni spor ayakkabı alacağım fakat adidas markasına falan baktım dolar tavan yaptığı için mi yoksa başka nedenden mi bilemedim fiyatlar uçmuş bende her zaman hoşuma giden bir türlü bulamadığım hummel ayakkabıları araştırdım bir sitede buldum 180 TL'den inmiş 120'ye boğazlı tip olduğu için yazın sıkıntı yapar mı sizlerinde fikrini almak istiyorum hep bu tip giyerim. Diğer ayakkabım yazın çok sıkıntı çıkarmamıştı, bu biraz iri gibi gözüktüğü için biraz şüphelendim yorumlarınızı bekliyorum. :)

1_2013716.jpg
2.png
3.png
33.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ayakabı :) . Ben çok memnundum. Yağmur çamur demeden kullandım. Her cuma futbol maçı yaptım. 1.5 sene dayandı. Fakat bu eski tasarım galiba. Yeni seri çıkarmışlardı ama emin degilim.

Aynı ayakabı :) . Ben çok memnundum. Yağmur çamur demeden kullandım. Her cuma futbol maçı yaptım. 1.5 sene dayandı. Fakat bu eski tasarım galiba. Yeni seri çıkarmışlardı ama emin degilim.
Siyah rengi hoşuma gitmişti 180 TL diye vazgeçtim + olarak 42 numarasını hiçbir yerde bulamadım yenilerden sadece bu ayakkabı hoşuma gitti, 2'sinin arasında kaldım. :cool:

111.png
2222.png
3333.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar. Ben kendim kullandım bu ayakkabının bir benzerini hiç bir sorun yaşamadım. Kendim Uşak'ta yaşıyorum ve bulunduğum şehirde Hummel adı duyulmuş bir firma, spor takımlarına felan sponsor, pazarlarda hep Hummel satılıyor. Hummel'dan soğuduk cidden. Bugün ben de şort almak için Hummel mağazasına gideceğim; isterseniz sizin için bu ayakkabının mağaza fiyatı ve özelliklerini araştırabilirim.

Kuzenim 1 çift ayakkabı almıştı geçen yaz. Ayakkabıyı sadece yürüyüş için kullandığı halde hep patlıyordu sağdan soldan 4 yada 5 kere ayakkabıyı değiştirdiler mağazada neredeyse giymedi model kalmayacaktı en sonunda dedim buda patlarsa at gitsin uğraşma daha verdiği yol parasına değmiyordu..

Öncelikle merhabalar. Ben kendim kullandım bu ayakkabının bir benzerini hiç bir sorun yaşamadım. Kendim Uşak'ta yaşıyorum ve bulunduğum şehirde Hummel adı duyulmuş bir firma, spor takımlarına felan sponsor, pazarlarda hep Hummel satılıyor. Hummel'dan soğuduk cidden. Bugün ben de şort almak için Hummel mağazasına gideceğim; isterseniz sizin için bu ayakkabının mağaza fiyatı ve özelliklerini araştırabilirim.
Yaşadığım şehirde hummel mağazası yok eğer araştırıp burada paylaşırsan çok sevinirim. Bende herkeste olmayan ayakkabı arıyorum geçen bir yelek aldım lc waikikiden sanki belediye dağıtmış gibi herkes giyiyor. :) Yani demek istediğini anladım. Son olarak boğazlı olanı mı yoksa kahve tonu olan ayakkabıyı güzel ?

Kuzenim 1 çift ayakkabı almıştı geçen yaz. Ayakkabıyı sadece yürüyüş için kullandığı halde hep patlıyordu sağdan soldan 4 yada 5 kere ayakkabıyı değiştirdiler mağazada neredeyse giymedi model kalmayacaktı en sonunda dedim buda patlarsa at gitsin uğraşma daha verdiği yol parasına değmiyordu..
Bu ayakkabımı patlıyor ? öyle dandik bir markada değil yani 5 çorap giyip depar atmadığın sürece fazla sorun olacağını düşünmüyorum ama öyle dediysen düşünmek gerek. o_O

Yaşadığım şehirde hummel mağazası yok eğer araştırıp burada paylaşırsan çok sevinirim. Bende herkeste olmayan ayakkabı arıyorum geçen bir yelek aldım lc waikikiden sanki belediye dağıtmış gibi herkes giyiyor. :) Yani demek istediğini anladım. Son olarak boğazlı olanı mı yoksa kahve tonu olan ayakkabıyı güzel ?

Bu ayakkabımı patlıyor ? öyle dandik bir markada değil yani 5 çorap giyip depar atmadığın sürece fazla sorun olacağını düşünmüyorum ama öyle dediysen düşünmek gerek. o_O
Merak etmeyin kolay kolay patlamaz. O Yelek krizini ben de yaşamıştım. Mavi şişme bir yelek aldım bir baktım herkeste aynısı.. Merak etmeyin kısa sürede araştırma yapıp size dönerim. burada adım başı Hummel mağazası. :) Spor giyinmeyi seviyorsanız bence boğazlı olanı alın yazın şort altında gayet şık ve sportif durabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı