Hummel spor ayakkabı

Kusura bakma demeyi unuttum. Bende bu ayakkabıdan önce deri hummel aldım. O hemen yırtıldı. İade ettim. Sonra kumaş aldım ve çok memnun kaldım. Patlayan kısmın resmi :
20150315_111455.jpg

Merak etmeyin kolay kolay patlamaz. O Yelek krizini ben de yaşamıştım. Mavi şişme bir yelek aldım bir baktım herkeste aynısı.. Merak etmeyin kısa sürede araştırma yapıp size dönerim. burada adım başı Hummel mağazası. :) Spor giyinmeyi seviyorsanız bence boğazlı olanı alın yazın şort altında gayet şık ve sportif durabilir.
Teşekkür ederim dostum seni dinleyip onu alacağım.(y)

Kusura bakma demeyi unuttum. Bende bu ayakkabıdan önce deri hummel aldım. O hemen yırtıldı. İade ettim. Sonra kumaş aldım ve çok memnun kaldım. Patlayan kısmın resmi :Eki Görüntüle 56463
Pazardaki 50 liralık ayakkabılar bile 1 yıla yakın bir sürede yırtılmıyor bunu böyle yırtmayı nasıl başardın hemde taban bölgesinden :) bunu göstermen çok iyi oldu kumaş olanı alıyorum, paylaştığın için teşekkür ederim kardeşim.

Yalan söylemiyorum ürünü gerçekten hor kullandım. Her hafta 2 saat maç yaptım ve sonuç :) . Herşeye rağmen yaz gelince giymeyi düşünüyorum :D .
Bu ayakkabıyla maç mı yaptın. Garip. Bu bir oyun ayakkabısı değil ki. Tabanı lastik taban, boğazlı. Tabi ki bununla oyun oynarsanız özellikle futbol patlayacaktır. Aynı ayakkabı modelince istese 500 Liralık Adidas alın yine de futbol oynarken patlar kıvrıldığından dolayı.

Yalan söylemiyorum ürünü gerçekten hor kullandım. Her hafta 2 saat maç yaptım ve sonuç :) . Herşeye rağmen yaz gelince giymeyi düşünüyorum :D .
Bu bir "spor ayakkabı" fakat "spor ayakkabısı değil" :)

Bu ayakkabıyla maç mı yaptın. Garip. Bu bir oyun ayakkabısı değil ki. Tabanı lastik taban, boğazlı. Tabi ki bununla oyun oynarsanız özellikle futbol patlayacaktır. Aynı ayakkabı modelince istese 500 Liralık Adidas alın yine de futbol oynarken patlar kıvrıldığından dolayı.

Bu bir "spor ayakkabı" fakat "spor ayakkabısı değil" :)
Biliyorum bu iş için olmadığını. Basketbol oyuncusu olduğum için futbola yatırım yapmadım. Elimde en eski ayakkabı buydu(1.5 senelik). İlk aldıpım zamanlar hor kullanmadım zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı