Hunter X hunter izlenir mi?

kaann21

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşım hunter X hunter animesini önerdi. Şu ana kadar izlediğim anime fazla değil ( aot - Naruto - tokyo ghoul - tokyo revengers - darling in the franxx ) bunları izledim izlenir mi veya anime öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araba seviyorsan : İnitial D
Ecchi seviyorsan : High School DxD
Çizimlere ön yargılı değilsen : JoJo's Bizarre Adventure
Aklıma daha gelmiyo gelirse yazarım.

Merhabalar izlenir gayet güzel bir anime. Ama yeni sezonla alakalı daha bir haber yok.
Ve kan vahşet seviyorsan akame ga kill ve devilman cry baby izleyebilirsin.

Arkadaşım hunter X hunter animesini önerdi. Şu ana kadar izlediğim anime fazla değil ( aot - Naruto - tokyo ghoul - tokyo revengers - darling in the franxx ) bunları izledim izlenir mi veya anime öneriniz var mı?

İzlenir tabii ki favori animelerimdendir.

Jojo, fullmetal alchemist Brotherhood, initial D, berserk 1996(manga daha iyi), neon genesis evangelion, code geass, Black lagoon, swort art Online, cowboy bebop, hellsing, Monster, great teacher onizuka, slam dunk, gintama, bleach, clannad, kuroku no basket, mob psycho 100, fate(serisi), steins gate, psycho Pass, kaiji, 91 days, kiseijuu, vinland saga, erased, akame ga kill, tate no yuusha narigari, gungrave. (aklıma daha fazla gelirse ekleme yaparım)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı