Hut 8 Mining Corp 18000'den fazla ekran kartını satın aldı!

melike55

Femtopat
Daha fazla  
Hut 8 mining corp olarak bilinen kripto para şirketi 18000'den fazla ekran kartını satın almış. Arkadaşlar, zaten stok sorunu var. Ne olacak böyle ya? İstediğim ekran kartını alamıyorum. Adamlar, 18000 adet alıyor.
Arkadaşlar doğru mudur bu ya?

Son düzenleme:
Hut 8 Mining Corp olarak bilinen kripto para şirketi 18000'den fazla ekran kartını satın almış. Arkadaşlar, zaten stok sorunu var. Ne olacak böyle ya? İstediğim ekran kartını alamıyorum. Adamlar, 18000 adet alıyor.

Demek ki stok var bir yerlerde ve piyasaya sürmüyorlar. Madencilere toplu olarak satıyorlar... Biz de stok olmadığını sanarak avuçlarımızı yalamaya devam edelim.

Demek ki stok var bir yerlerde ve piyasaya sürmüyorlar. Madencilere toplu olarak satıyorlar... Biz de stok olmadığını sanarak avuçlarımızı yalamaya devam edelim.

Çok doğru diyorsun vallahi adamlar paranın çok geldiği yere satıyorlar.
Derin NVIDIA...
Stok demek ki her zaman var, sadece iyi alıcı bekliyorlar.

Galiba öyle yapıyorlar baksana.

Neymiş arkadaş bu kripto para böyle ya.
Bekleyin arkadaşlar, düzelecek stoklar, fiyatlar inecek. Bekleyin. (!)

Vallahi bekledim ben bir ara ekran kartı almak için sonra fiyatı tekrar bakincab3 katı olmuş şaka gibiydi ya sonuç alamadım :D
Derin NVIDIA...
Stok demek ki her zaman var, sadece iyi alıcı bekliyorlar.

Sanırım dediğin gibi ya da stok yok ayağına fiyat yükseltiyorlar.

Son düzenleme:
Neymiş arkadaş bu kripto para böyle ya.

Vallahi bekledim ben bir ara ekran kartı almak için sonra fiyatı tekrar bakincab3 katı olmuş şaka gibiydi ya sonuç alamadım :D

Sanırım dediğin gibi ya da stok yok ayağına fiyat yükseltiyorlar.
Yok hocam fiyatların yüksek olmasının nedeni miningin çok iyi gelir getirmesi.
Şöyle RTX 3070 falan maks 500 TL kazandırsa gene 8k ya düşer. Ama gel gelelim 1500'den fazla kazandırıyor.

Geri
Yukarı