HWID ban hangi donanıma atılmıştır?

volk4nn123

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar New World oyununda HWID ban yedim (Easy Anti-Cheat).yeni karakter açtığımda 30 40 dakikada ban yiyorum, sonrasında yeni bir hard disk almaya karar verdim. Bilgisayarı formatladım, tekrardan deneme yoluna gittim, sonuç gene hüsran (sanırım anakart ekran kartı işlemci, RAM bunlardan birinden dolayı banı yedim).şimdi sorum şu: Birçok donanıma atılmış olabilir bu ban, yeni aldığım hard disk bu kervana katılmış mıdır? Açıkçası yeni bir sistem dizmeyi düşünüyorum, hard diskte alınır mı? Gene de (hard disk +2.5k fiyatı var) bu benim bütçem için önemli bir soru.

Ha bir de sistemi komple değiştiriyorum. Eğer hard diski değiştir derseniz onu da değiştireceğim, başka almamı istediğiniz önlem var mı? Windows keyini değiştir, internet statik IP değiştir falan filan var mıdır? Bunun gibi önerileriniz bekliyorum.

Hangi anticheat olduğuna da bakar bu hocam.
İhtimaller arasında bunlar da var:
"MAC address, motherboard, HDD, CPU, SDD, IP Address, network card, and router."

Eskiden bir tek oyununuzun yüklü olduğu diskti.

BIOS sürümü değiştir. En son sürümse bir önce ki versiyonu kur ya da güncel değilse güncelle daha sonra temiz Windows kurulumu yap. Bu yöntem Gigabyte anakartlarda Valorant yasaklamasını dahi açabiliyordu. Son durum nedir pek bir bilgim yok ancak EAC'nin çöp bir AC olması gerçeği bu yöntemin çalışabileceğini düşündürüyor.

Anakarttan yemişsin. Diğer üreticilerin çoğu kapsül korumalı olduğu için değişemezsin ama Gigabyte bir anakart alırsan, anakartın adını ve seri numarasını değiştirip, temiz bir format atarsın ban yemeden oynamaya devam.

Anakarttan yemişsin. Diğer üreticilerin çoğu kapsül korumalı olduğu için değişemezsin ama Gigabyte bir anakart alırsan, anakartın adını ve seri numarasını değiştirip, temiz bir format atarsın ban yemeden oynamaya devam.

Anladım dikkate alacağım. Sorum şu ben hard disk alıp format attım oyuna gırdım 30. dakikada yeniden ban yedim. bu hard diskte problem olusmus mudur yoksa hile kullandığım andaki seri numaraları mı işleniyordur? (dediğin gibi hard diski ne kadar değiştirsem de... Anakart problemli olduğu ıcın hep bu banı yiyeceğim.) Hard diskim ne durumdadır şu anda yeni olan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım dikkate alacağım. Sorum şu ben hard disk alıp format attım oyuna gırdım 30. dakikada yeniden ban yedim. bu hard diskte problem olusmus mudur yoksa hile kullandığım andaki seri numaraları mı işleniyordur? (dediğin gibi hard diski ne kadar değiştirsem de... Anakart problemli olduğu ıcın hep bu banı yiyeceğim.) Hard diskim ne durumdadır şu anda yeni olan.
Hocam new world ile ilgili bir kaç sorum var bu ban yemeler ile ilgili bir kaç sorum daha var onlarda size sorcam yardımcı olabilir misiniz

Geri
Yukarı