HWID değişince bilgisayar garantiden çıkar mı?

Bomb

Femtopat
Masaüstü bilgisayar kullanıyorum ve bir oyundan HWID ban yedim. HWID'imi değiştirirsem garantiden çıkar mı? Format atsam eski HWID'e döner mi?

Format ile HWID değiştiremezsin, başka bir uygulama ile değiştirsen bile. Bir arkadaş böyle bir şey demiş ama pek inandırıcı gelmedi çünkü kesin çözümü yok 'programı %appdata% dahil olmak üzere her yerden silip, PC'yi kapatmadan direkt fişten çekip, bilgisayarı tekrardan açınca düzeldi.' Yüklediğiniz uygulamayı bu şekilde silince düzelmiş ama kesin değil dediğim gibi.

Format ile HWID değiştiremezsin, başka bir uygulama ile değiştirsen bile. Bir arkadaş böyle bir şey demiş ama pek inandırıcı gelmedi çünkü kesin çözümü yok 'programı %appdata% dahil olmak üzere her yerden silip, PC'yi kapatmadan direkt fişten çekip, bilgisayarı tekrardan açınca düzeldi.' yüklediğiniz uygulamayı bu şekilde silince düzelmiş ama kesin değil dediğim gibi.

Denemek istiyorum riskede atmak istemiyorum garantiyi. Değişen HWID'in formatla gitmesinden emin olsam değiştireceğim HWID'imi ama emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı