Hyper X Cloud 2 vs. Corsair HS60

0skar

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar.

2 adet ikinci el ilanı buldum. Kulaklıklar çok az kullanılmış ve yedek padleri var ben yedekleriyle kullanmaya başlayacağım.

300 TL Ekim ayında alınmış Cloud 2 Kutu içeriği tam bir problem olmadığını söyledi.
260 TL Corsair HS60 kutu içeriği tam 6 ay garantisi kalmış fakat fatura yok diyor. Dolayısıyla garanti olmuyor diyor.

Ürünlerde test ederek alacağım fakat illaki bilgisayar olmayacak o an yanımızda telefondan test etmem için önerileriniz nelerdir? Cloud 2 için 300 TL'ye zor çektirdim diğer arkadaş indirim yapmıyor. Cloud 2 alma arefesindeyim. Önerilerinizi dikkate alırım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el Corsair HS60 yerine sıfır Corsair HS50 daha mantıklı.

HS50 ile HS60 arasındaki fark fiyata değer mi? Oyunda ses kasma kiçin kullanmak istiyorum bir nebze. Bu durumda Cloud 2 için ne söylüyorsunuz? 300 TL'ye kutu fatura tam Ekim ayında alınmış bir ürün. Yedek pad'leri hiç kullanılmamış?

Ses kasmak? Referans kulaklığı düşündünüz mü?

Model önerebilir misiniz? Bölgeme yakın temiz ikinci el satılan bunları buldum. Aynı kulaklıkların sıfırı biraz fazla fiyatlarda olduğundan 2. el yöneldim. Önerdiğiniz model varsa araştırma yapabilirim.
Corsair HS50 ve HS60 arasında USB ses kartı farkı var temelde aynı kulaklıklar.

Cloud II için yakın zamanda alınıp bu kadar ucuza satılması biraz garip geldi.

Arkadaş yaşı büyük birisi. Ps4 gaming oyuncu formulada ise e-Sporcuyum diyor. Steelseries Pro Wifi aldım bunu rafa kaldırdım öylece duruyor diyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı