Corsair HS70 vs. Hyper X Cloud 2

buckbeak

Hectopat
Arkadaşlar, şu an Corsair HS35 kullanıyorum. Pek iyi degil ses kalitesi. Nedeni ise yuksek seslerde cizirti vermesi. Bu yuzden bu iki kulakliktan birisini tercih etmek istiyorum. Daha iyisini bulamadim bu fiyat bandinda. Benim için mikrofondan ziyade ses kalitesi ve ses yuksekligi daha onemli ozellikle cizirti vs gelmemeli siz hangisini onerirsiniz? Varsa baska onerileriniz onlari da atabilirsiniz. Ayrica anakartim MSI B450M-A PRO Max yani ses kalitesi ust duzey degil ses kartim da yok alamam cunku butcemi asiyor.

Arkadaşlar, şu an Corsair HS35 kullanıyorum. Pek iyi degil ses kalitesi. Nedeni ise yuksek seslerde cizirti vermesi. Bu yuzden bu iki kulakliktan birisini tercih etmek istiyorum. Daha iyisini bulamadim bu fiyat bandinda. Benim için mikrofondan ziyade ses kalitesi ve ses yuksekligi daha onemli ozellikle cizirti vs gelmemeli siz hangisini onerirsiniz? Varsa baska onerileriniz onlari da atabilirsiniz. Ayrica anakartim MSI B450M-A PRO Max yani ses kalitesi ust duzey degil ses kartim da yok alamam cunku butcemi asiyor.

Cloud 2 al pişman olmayacaksın.

Cloud 2 daha ucuz ve daha iyi fiyat performans ürünü bence 1500 TL vermeye gerek yok.

Cloud 2 daha ucuz ve daha iyi fiyat performans ürünü bence 1500 TL vermeye gerek yok.

Hepsiburada da 760 a satiliyor suan hs70
Cloud 2 al pişman olmayacaksın.
Usb li kullaninca ses kalitesi iyi degilmis diyorlar bu forumda birisi yazmisti ben ondan korkuyorum acikcasi ayrica hassasiyet 98db sizce dusuk degil mi? Bir de corsair void elite ile bu kulakligi karsilastirirsak ne dusunursunuz?

HS70 Wireless idi sanırım. Eğer Wireless ise şahsen ben HS70 alırdım, sebebi ise kablonun artık eskide kalması ve işkenceden başka bir şey olmaması. Cooler Master MH670 kullanıyorum, çok memnunum, eğer bütçenize yakın fiyatlara bulabilirseniz almanızı öneririm.

Bu da olabilir. Ayrıca 7.1'i gerçek Cloud 2'de sanal bir 7.1 var. Bence tasarımı falanda daha hoş. Ek seçenek olarak düşünülebilir.
HS70'de güzel.
Veya bu da olabilir.

Geri
Yukarı