Hyper X Cloud flight uzun kullanımda nasıldır?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Hyper X Cloud flight almak istiyorum ama suni deri kulaklık padlerine sahip olması beni tedirgin etti. Beats solo 3 kullanırken kulağımı çok acıtıyordu ve terletiyordu. Kulak padleri nasıl terletir mi, acıtır mı?
Aslında Arctis 7 bir yandan almak istiyorum ama stok bulamıyorum ne yapabilirim? (N11 gibi yerlerden pek almak istemiyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Flight S var, oğluma almıştım. Kısa sürede padleri soyuldu suni deri çok kalitesiz. 13ncü ayda arızalandı, dongle çalışmıyor, pair edilemiyor. Benzer problemi ve dongle değiştirdikelrini yabancı forumlarda araştırırken gördüm. Temsilcsii İndex bilgisayara gönderdim, ufak bir kırığı bahane edip, arıza tespiti dahi yapmadan, ücretli servis opsiyonu sunmadan, iletişime geçmeden geri gönderdiler. Bahane ettikleri kırık ise sadece tornavida ile yapılabilecek bir kırık, kullanım değil. 3900TL şu anda çöp. Corsair virtuoso HD var ben kullanıyorum, padlerei çok daha kaliteli görünüyor ve hiç deformasyon yok, icue yazılım çok daha iyi. İndex bilgisayarın temsilcisi olarak sattığı her üründen ve hyper x ten kilometrelerce uzak duracağım bundan sonra. Hele ki aradıoğımda görüştüğüm hanımefendinin tavrı ise çok daha berbat. Daha bu kırık tornavida ile olmuş, kullanımdan olamaz dedim, direkt servisi kendisi yapmış gibi asabileşti, bizde olmadı dedi çıktı işin içinden. Oysa kutu bile pırıl pırıldı ggönderirken, kenarı yırtık olarak geri geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı