Hyper X Cloud Flight Kullanıcı Yorumları

IBO.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri. Bugün itibarı ile N11 üzerinden 896 TL'ye Hyper X Cloud Flight kulaklık sipariş verdim. Bir önceki kulaklığım Corsair Void Pro Wireless idi. Yaklaşık 4,5 ay kullandım. Micro USB girişi deforme olunca şarj esnasında kullanamıyordum. İadede bulundum. Üzerinde 150 TL ekleyip Hyper X'i tercih ettim. İnternet üzerinde fazla kullanıcı yorumuna rastlayamadım açıkçası. Forum içerisinden illaki bu kulaklığı kullanan ya da deneyimleyen olmuştur diye düşünüyorum. Olumlu ya da olumsuz deneyimlerini bana aktarabilirlerse çok memnun olurum.

Bu kulaklı 2020 başında çıktı nasıl 4 sene kullandınız? Herkesin kulaklığı arıza yapsa zaten ortalık ayağa kalkardı. Asıl problem arıza sonrasında serviste yaşadıklarım ve ayrıca aynı konuda bir sürü yabancı forumda paylaşım olması. HyperX oğlumun, benim corsair virtuoso SE kulaklığım da var aşağı yukarı aynı zamanda alındı ve oldukça memnunum. HyperXin yazılımı, corsairin yanından bile geçmez. Aynı fiyat bandında ürünler. Keşke linkini verdiğim asıl konuyu okusaydınız paylaştığım

4 sene kullandım aynı kulaklığı ? :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı