Hyper X Fury s Speed vs Hyper X Fury Pro

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, bu ürünlerden hangisini tercih etmeliyim?
Desenli olanını kullananlar kontrol için alıyormuş sanırım, ama nedense hız yazıyor satış yerlerinde Pro olan hızmış sanırım normal de doğru mu biliyorum?
Öyleyse eğer bu adamlar niye böyle isim verip anlam karışması yaşatıyorlar :D
SteelSeries QCK Edge düşündüm en başta ama o sanırım kalitesizmiş bunlara göre.
Ve large olanımı almalıyım X-large olanı mı large çok rahat bir şekilde yetiyor mu?

İki mouse pad in masa boyutunuda kullandım Speed yazan baskılı modeli controldür. Pro olan siyah baskısız olanı ise Speed olan modeldir. Baskılı control olan modeli aylarca kullanmama rağmen sürtünmesi hiç değişmedi. Pro olan modeli ise 1-2 ay geçtikten sonra sürtünmesi sıfır halinden biraz uzaklaştı. Sana kalmış control veya speed almak. İkiside çok kaliteli mousepadler tavsiye ederim. Qck için youtube dan incelemelerine bakıp boyutlarına bakabilirsin

İki mouse pad in masa boyutunuda kullandım Speed yazan baskılı modeli controldür. Pro olan siyah baskısız olanı ise Speed olan modeldir. Baskılı Control olan modeli aylarca kullanmama rağmen sürtünmesi hiç değişmedi. Pro olan modeli ise 1-2 ay geçtikten sonra sürtünmesi sıfır halinden biraz uzaklaştı. Sana kalmış Control veya Speed almak. İkisi de çok kaliteli mousepadler tavsiye ederim. QCK için YouTube'dan incelemelerine bakıp boyutlarına bakabilirsin

QCK yani bunların yanında kötü mü?
800DPI 0.3 ve 0.4 arasında oynuyorum baskılımı alsam görsel falan da varya?

QCK yani bunların yanında kötü mü?
800DPI 0.3 ve 0.4 arasında oynuyorum baskılımı alsam görsel falan da varya?
Qck kalitesiz değil çoğu profesyonel oyuncunun tercihi ama dikkatli kullanmasan kolay yıpranıyorlar. Baskılı veya baskısız sana kalmış ikisi farklı sürtünmelere sahip mousepad.

Yeni konular

Geri
Yukarı