HyperOS sızdırılan görüntüler

crDroid gibi ROM'lar çok daha kaliteli MIUI gibi her yere blur veya animasyon koymadığından ve AOSP tabanlı olduğundan daha hızlı ve daha uzun şarj süresi veriyorlar.

Sadece Arayüz Değişecek Bazı Akıllılar İşletim Sistemi diyor ☠️
Kontrol panelinde yer değişince ve arka plan uygulamarı görme şeyini öyle yapınca yeni işletim sistemi oluyor abisi. HyperOS ismi çok yaratıcı.

Oha MIUI HyperOS gibi arka plan uygulama yapma ayarı vay canına.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-14-15-56-56-397_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-11-14-15-56-56-397_com.miui.home.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 42
MIUI'de kasım kasım kasılan Redmi Note 7'ye LineageOS atalı 1 yılı aştı ve halen daha çok memnunum. Bu HyperOS'te de görsellik ön plana çıkacak görünüşe bakılırsa. İşlevsellikten uzak, tamamen görüntü odaklı bir sistem gibi duruyor.

Sadece cila var siz neden buna yeni işletim sistemi gözüyle bakıyorsunuz?

İşletim sistemi demiyorum Android'te işletim sistemi diye bir şey yok, Samsung One UI de sadece arayüz ama öyle bir arayüz ki stabil kamera konusunda yapay zeka vs o kadar iyi ki IPhone'un önünde.

İşletim sistemi sadece Apple da var oda iPhone iOS olarak, IPhone'da işletim sistemi var arayüz yok.

Siz olayı kavrayamamışsınız bile.

Android'te önceden arayüz yoktu saf Android diye geçer bildiğim kadarıyla saf Android şu an sadece Sony de var.

Yani kısaca her şey arayüz ile alakalı ve hyperos cila falan değil, eğer adamakıllı yaptılarsa kamera artık bir hayli daha iyi olacak, yoksa Samsung lensleri diğer Android'lerden daha iyi değil sadece arayüz yazılımla alakalı.

Mesela örnek, Samsung A33 ve kullandığım Redmi Note 11 Pro Plus bu iki telefonda kamera farkı çok iyi değil aynı türden telefonlar ama A33 her daim bir adım önde bu da yazılım One UI ile alakalı, hyperos eğer iyi şekilde yapılıp yazılım ve yapay zeka üst seviye olursa aynı olur kamera kalitesi.

Mesela düz Redmi 12 ve Samsung M34 diyelim bu iki telefondan kamera olarak M34 daha iyi çeker kamerası tek sebep arayüz yazılım yapay zeka yoksa ikisi de aynı telefon.

Umarım anlatabilmişimdir.

One UI ve hyperos işletim sistemi değil sadece yazılım arayüz olarak geçer, işletim sistemi androidtir 👍

Kısaca iOS ne ise Android o.

İşletim sistemi demiyorum Android'te işletim sistemi diye bir şey yok, Samsung One UI de sadece arayüz ama öyle bir arayüz ki stabil kamera konusunda yapay zeka vs o kadar iyi ki IPhone'un önünde.

İşletim sistemi sadece Apple da var oda iPhone iOS olarak, IPhone'da işletim sistemi var arayüz yok.

Siz olayı kavrayamamışsınız bile.

Android'te önceden arayüz yoktu saf Android diye geçer bildiğim kadarıyla saf Android şu an sadece Sony de var.

Yani kısaca her şey arayüz ile alakalı ve hyperos cila falan değil, eğer adamakıllı yaptılarsa kamera artık bir hayli daha iyi olacak, yoksa Samsung lensleri diğer Android'lerden daha iyi değil sadece arayüz yazılımla alakalı.

Mesela örnek, Samsung A33 ve kullandığım Redmi Note 11 Pro Plus bu iki telefonda kamera farkı çok iyi değil aynı türden telefonlar ama A33 her daim bir adım önde bu da yazılım One UI ile alakalı, hyperos eğer iyi şekilde yapılıp yazılım ve yapay zeka üst seviye olursa aynı olur kamera kalitesi.

Mesela düz Redmi 12 ve Samsung M34 diyelim bu iki telefondan kamera olarak M34 daha iyi çeker kamerası tek sebep arayüz yazılım yapay zeka yoksa ikisi de aynı telefon.

Umarım anlatabilmişimdir.

One UI ve hyperos işletim sistemi değil sadece yazılım arayüz olarak geçer, işletim sistemi androidtir 👍

Kısaca iOS ne ise Android o.
Böyle bir anlatıma gerek yoktu ama baya uzun açıklama yapmışsınız arkadaş için elinize sağlık hocam

Saf Android'in uzerine ufak tefek kisisellestirme ozellikleri de ekleyip verseler herkes mutlu olacak. Bosuna her marka kendi sacma sapan arayuzunu cikariyor.
O zaman one Uİ geç

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı