"HYPERVISOR_ERROR" hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Taha Okan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Lenovo Ideapad laptopum bir süredir mavi ekran hatası veriyor. Şarja takıp kullandığım zaman olduğunu fark ettim. Ne yapmalıyım?

WhatsApp Görsel 2023-03-24 saat 13.28.33.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Lenovo Ideapad laptopum bir süredir mavi ekran hatası veriyor. Şarja takıp kullandığım zaman olduğunu fark ettim. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1712775
Daha önce hiç hyper-v , windows sandbox(korumalı alanı) açmış mıydınız? Eğer açtıysanız bunlar kapatsanızda tam olarak kapanmaz. İlgili yardımı ona göre sağlayalım. Eğer daha önce hiç açmadıysanız belirtirsiniz. Son olarak BIOS'tan bir düzenleme yaptıktan sonra bunun olmuş olma ihtimali var mı?

Ekleyebiliyorsanız bir de dump dosyası ekleyin.

Daha önce hiç hyper-v , windows sandbox(korumalı alanı) açmış mıydınız? Eğer açtıysanız bunlar kapatsanızda tam olarak kapanmaz. İlgili yardımı ona göre sağlayalım. Eğer daha önce hiç açmadıysanız belirtirsiniz. Son olarak BIOS'tan bir düzenleme yaptıktan sonra bunun olmuş olma ihtimali var mı?

Hayır, bilgisayar kız arkadaşımın ve alalı daha bir kaç ay oluyor. Bilgisayar alındığı günkü gibi duruyor.BIOS'a dokunulmamış.Sürücüleri güncel.
Dump dosyası atabilirsem atacağım.

Daha önce hiç Hyper-V, Windows sandbox(korumalı alanı) açmış mıydınız? Eğer açtıysanız bunlar kapatsanızda tam olarak kapanmaz. İlgili yardımı ona göre sağlayalım. Eğer daha önce hiç açmadıysanız belirtirsiniz. Son olarak BIOS'tan bir düzenleme yaptıktan sonra bunun olmuş olma ihtimali var mı?

Merhaba konuyu güncellemiş oluyorum ama Hyper-V'yi ben açtım ondan sonra genellikle PC'yi kapatırken veya açarken HYPERVISOR_ERROR'ları almıştım ilgili yardım nedir acaba?

Geri
Yukarı