HyperX Alloy Fps Red Switch FPS Mekanik Klavye İncelemesi

Hepinize merhaba, kullandığım ekipmanların incelemesini yapmaya karar vermiştim kaldığım yerden devam ediyorum. Ürünü İtopya'dan satın aldım. Uzatmadan incelemeye geçeyim.

Klavye öncelikli olarak Red Switch bu demek oluyorki bir daktilo sesi duymayacağız kullanırken.

Klavye UK dizilime sahip, kutunun ön ve arka tarafı hakkında klavye hakkında bilgiler veriliyor.

367850

367851

Kutu içeriği oldukça zengin, bir tane taşıma çantası, FPS oyuncuları için özel tuşlar ve bir tane sökme aparatı çıkıyor. Bunların yanında belgeleri geçiyorum:)

367858

1,8M uzunluğa sahip örgülü bir kablosu var ve tak çıkar şeklinde bu gerçekten çok iyi birşey. USB olarak 2 tane giriş var, 1 tanesi klavyedeki USB çıkışı için.

367852

Klavyenin arkası oldukça sade.

367853

Bağlama kablosu ön tarafta olduğu için herhangibi bir şekilde kablonun ezilme söz konusu değil. Bunun yanında telefonumuzu şarj etmesi içinde bir USB çıkışımız var hemen yanında.

367854

Ayakları açıkken ki eğim açısı oldukça hoşuma gitti, tuşlara baserken bir zorluk hissetmiyorum.

367855

Her tuşta LED aydınlatma mevcut. Bu LED'lerin 6 modu ve 5 parlaklık seviyesi var, bunları gene klavye üstündeki tuş kombinasyonu üstünden yapıyorsunuz.

367856

367857

Artıları,
Sağlam bir kasası var.
Çıkartılabilir bir kablo çok büyük bir artı, yanında taşıyacaklar için.
USB çıkışının olması.
Oyun Modu, %100 Yanlış tuş algılama önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama işlevleri.
Kenarlarının açık olmasıyla temizliği kolay.

Eksileri,
Yazılımın olmaması bunla beraber özelleştirmenin kısıtlı olması.
Üst modellerde olduğu gibi USB'ye özgürce istediğimizi takamama, sadece telefonu şarj edebiliyoruz.

Sonuç,
Aynı fiyat bandında birçok ürün var. Kullandığım süre boyunca herhangibi bir basmama geç basma gibi bir sorun yaşamadım. Yazı yazmak kolay, sadece biraz alışmanız lazım bunada kısa süre içerisinde alışıyorsunuz. Eğer klasik sade bir oyuncu klavyesi arıyorsanız tam sizlik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme 1 Şubat 2021.

Klavye hala taş gibi çalışmakta. Tek ufak bir sorun '' | '' tuşunun olduğu LED yanmıyor, iletişime geçtim yollayın yardımcı olalım dediler fakat elimde başka bir klavye olmadığı için kulanmaya devam ediyorum. O kadar büyük bir problem değil benim için.

Güzel inceleme olmuş. Benim için tek eksisi multimedya tuşlarının ayrı olmamasıydı. Şuan stokları olsa kesinlikle tercih edilebilecek bir klavye.

Yeni konular

Geri
Yukarı