HyperX Alloy Elite 2 RGB vs Corsair K68 Cherry MX Red

Bütçe
1400
Ben olsam switchlerin basım ömrü, RGB desteği olması, HyperX Pudding keycapler ile gelmesi ve ekstra klavye üstünde bulunan USB girişinden ötürü HyperX'i tercih ederdim. Üstelik Corsair'in malzeme kalitesi plastik diye biliyorum. Aradaki farkı karşılamam diyorsan Corsair'de güzel klavye.

Ben olsam switchlerin basım ömrü, RGB desteği olması, HyperX Pudding keycapler ile gelmesi ve ekstra klavye üstünde bulunan USB girişinden ötürü HyperX'i tercih ederdim. Üstelik Corsair'in malzeme kalitesi plastik diye biliyorum. Aradaki farkı karşılamam diyorsan Corsair'de güzel klavye.
Farkı karşılarım hocam. Klavyeler hakkında pek bilgi sahibi değilim fakat hyper x'e daha yakındım. Açıklama için teşekkürler.

Farkı karşılarım hocam. Klavyeler hakkında pek bilgi sahibi değilim fakat hyper x'e daha yakındım. Açıklama için teşekkürler.
HyperX bana göre daha mantıklı bir seçim fakat kronik sorunu falan var mı bilmiyorum onu bir araştırmanız gerekebilir. Corsair'de bi sorun yoktu yanlış bilmiyorsam.

HyperX bana göre daha mantıklı bir seçim fakat kronik sorunu falan var mı bilmiyorum onu bir araştırmanız gerekebilir. Corsair'de bi sorun yoktu yanlış bilmiyorsam.
Corsair forumda çokça tavsiye edilen bir klavye hocam o yüzden tercih listeme eklemiştim.
Kronik sorunu var mı araştıracağım. Tekrardan teşekkürler.

Yarın alın, indirime girer belki.
İkisi arasından kesinlikle Corsair derim, isterseniz buna da bakabilirsiniz.
cherry mx switche sahip.

Yarın alın, indirime girer belki.
İkisi arasından kesinlikle Corsair derim, isterseniz buna da bakabilirsiniz.
cherry mx switche sahip.
Bilgilendirme için sağ olun hocam. Yarını bekleyeceğim olur da 800 bandına düşerse alırım.

Geri
Yukarı