Corsair RGB K70 Red Switch Mekanik Klavye İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün Corsair RGB K70 Red Switch Mekanik Klavye tanıtımı ile karşınızdayım.

Klavyeyi amazondan sonunda satın alabildim. Black friday indirimleri varken satın aldım hatta daha önce buraya brown switch var mı satan diye konu açmıştım.
Türkiye'de bu klavye maalesef yok bu yüzden dolayısıyla tanıtım videosuda yok bu yüzden buna gerek olduğunu düşünerek bu videoyu çekmeye karar verdim.
Arkadaşlar umarım işinize yarar. Klavyeyi almak isteyecek olan kişiler için aklında soru olursa bana sorabilirsiniz. Teşekkür ederim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon Km780 Brown Türkiyeye göndermiyor gelse 1. tercihim o olacak. Olmadığından red alacağım. Rakipsiz Corsair'e rakip olarak yeni çıktığı için bence şansı hakediyor. Zaten nasipse alır almaz incelemesini burada yapacağım.

Aynen hocam Corsair şu an rakipsiz hakkaten. Bu dediğiniz klavyeyi de ilk defa duydum açıkcası. Alırsanız incelemenizi bekliyorum :).

Arkadaşlar ilginiz için hepinize çok teşekkür ederim kesinlikle kullandıkça daha iyi anlıyorum klavye müthiş işçiliği malzeme kalitesi çok iyi kesinlikle almayı düşünenlere tekrar tekrar öneriyorum :)

Klavyenin ışıklandırması gerçekten muhteşem bir yazılıma sahip. Çok hoşuma gitti hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı