Elektronik Hyperx Alloy MKW100 Red Switch Rgb Mekanik Gaming Klavye 1157 TL

Tam alacakken sesli dediniz benim için sessiz olması lazım.
Blue switch klavye kullanıyorum ses beni rahatsız etmiyor kulaklık takılı iken hele neredeyse hiç ses çıkmıyor ufak bir çıt çıt sesi çıkarıyor yani red switchin sesli olsa dahi kullanırken bezdireceğini sanmam.

Blue Switch klavye kullanıyorum ses beni rahatsız etmiyor kulaklık takılı iken hele neredeyse hiç ses çıkmıyor ufak bir çıt çıt sesi çıkarıyor yani red Switch'in sesli olsa dahi kullanırken bezdireceğini sanmam.

Başka bir klavye buldum Gaming .gen de 1500'e XPG Summoner diye red Switch Türkçe destekli bilek destekli falan bayağı iyi ondan sipariş verdim Summoner5a-bkctr tam modeli.

Hocam isterseniz yazi yazdigim bir video atayim anlayin oradan.

Yok hocam uğraşmayın boş yere baska bir klavye buldum ve sipariş verdim.

Mekanik olupta sessiz switchleri olan klavyeler de var. Hatta membrandan daha sessiz bile olabilir. :D
Tr ürünü HyperX Alloy red switch ve Razer Crynosa red switch modellerini 2. El aldım denedim, sessiz değillerdi. 2-3 bin liralık modelleri bilmiyorum tabii. Corsair membran aldım bunlardan sessiz geldi. Hala sesli ama low profil değil sanırım ondan ama istediğim ses eşiğini aşmıyor 😂

TR ürünü HyperX alloy red Switch ve Razer Crynosa red Switch modellerini 2. el aldım denedim, sessiz değillerdi. 2-3 bin liralık modelleri bilmiyorum tabii. Corsair membran aldım bunlardan sessiz geldi. Hala sesli ama Low profil değil sanırım ondan ama istediğim ses eşiğini aşmıyor 😂

Fiyatıyla hiç alakası yok zaten. Örneğin Fnatic ministreak 1200 TL'den satıldı geçenlerde. Red Switch fakat Silent Edition olduğu için çok sessiz. Red Switch Blue Switch'e göre daha sessiz olabilir ama bunun gibi özel versiyonlar ile kıyaslanamaz bile ses konusunda.

Fiyatıyla hiç alakası yok zaten. Örneğin Fnatic ministreak 1200 TL'den satıldı geçenlerde. Red Switch fakat Silent Edition olduğu için çok sessiz. Red Switch Blue Switch'e göre daha sessiz olabilir ama bunun gibi özel versiyonlar ile kıyaslanamaz bile ses konusunda.
Konunuzu görmüştüm. Tr'de ürünü görmediğim için yorum yapamam ama bana en sessiz denilen ürünleri deneyimledim yani takır tukur değiller tabi ama sessiz diyorlarsa da low profil membran kadar sessiz olması gerek en azından. Gelişmiş bir teknoloji sonuçta ama sessiz etiketi reklamdan öteye geçmiyor maalesef. Mouse ürünlerinde olay böyle değil ama ürün sessiz deniyorsa gerçekten sessiz oluyor. Bu şekilde bir fark yok demek istedim. Günümüzde yeni çıkan laptoplarda bile artık tıkır tıkır sesli switch kullanıyorlar, insanların bu daktilo sesi merakını bir de RGB merakını anlayamadım henüz 🤓

Konunuzu görmüştüm. TR'de ürünü görmediğim için yorum yapamam ama bana en sessiz denilen ürünleri deneyimledim yani takır tukur değiller tabii ama sessiz diyorlarsa da Low profil membran kadar sessiz olması gerek en azından. Gelişmiş bir teknoloji sonuçta ama sessiz etiketi reklamdan öteye geçmiyor maalesef. Mouse ürünlerinde olay böyle değil ama ürün sessiz deniyorsa gerçekten sessiz oluyor. Bu şekilde bir fark yok demek istedim. Günümüzde yeni çıkan laptoplarda bile artık tıkır tıkır sesli Switch kullanıyorlar, insanların bu daktilo sesi merakını bir de RGB merakını anlayamadım henüz 🤓

Hem Cherry MX Red hem de Silent Edition Red Switch olan klavyeler var bende. Alırken farkında bile değildim böyle olduğunu ama aradaki ses farkı cidden çok fazla. Reklamdan öteye geçiyor yani gerçekten fark var. :D

Hem Cherry MX Red hem de Silent Edition Red Switch olan klavyeler var bende. Alırken farkında bile değildim böyle olduğunu ama aradaki ses farkı cidden çok fazla. Reklamdan öteye geçiyor yani gerçekten fark var. :D
Denemek isterim Silent Edition. Uygun fiyata bulursam bakayım, teşekkür ederim. ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı