HyperX Alloy Origins Core alınır mı?

bende klavye alacam ama çok kararsızım o kadar paralar vermeye değer mi diye memnunmusun
Ben aldığım zaman 1000TL'ye almıştım, 1 sene 3 ay gibi bir süre oldu gayet memnunum bir sorununu görmedim. Klavye %60 olduğu için belki bu sana dezavantaj olabilir. Gürültü sevmiyorsan purple switch versiyonu da biraz başını ağrıtabilir. Yazılım desteği de güzel, bir sürü ayarı buradan halledebiliyorsun. Tuşların fonksiyonunu vs.. rahatlıkla değiştirebiliyorum uygulamadan. Ben tek renk olarak kullanıyorum fakat güzel renk ayarları da var. Şu an bayağı bir fiyatı artmış durumda bu fiyatlara belki daha mantıklı bir seçenek bulursun kendine göre.

Konuyu hortlatiyorum ama bende hyperx origin , corsair k60 pro viola switch ve msi vigor gk50 low profil arasında kaldım. Acaba hangisini önerirsiniz? Türkçe karakter desteği ve benim ocin en onemlisi sessiz olması ön planda. Daha önce ducky one 3 sf silent red switch versiyonunu kullanıyordum fakat tuşların 1 hafta sürede soyulması nedeniyle iade ettim. Mekanik klavye arayışına girdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı