HyperX Alloy Origins Core alınır mı?

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, bu sıralar klavyemi değişmeyi düşünüyorum aklımda 2 ürün var birisi;
Diğer aklımda bulunan ürün ise;

Şu an çok eskiden aldığım Outemu Blue Switch bir klavye kullanmaktayım, o yüzden klavyenin yüksek sesli olmasında sorun yok. Normalde diğer kullandığım ürünler de Razer olduğundan dolayı Black Widow V3 TKL alacaktım fakat HyperX'in bu klavyesini gördükten sonra ilgimi çekti. İkisinin de uzun kullanımda bir sıkıntı çıkarmayacağını tahmin ediyorum fakat hangisini almam daha mantıklı olur sizce? HyperX hakkında çok bilgi sahibi değilim, Razer'ı tamamen araştırdım. Bu 2 marka arasında seçim yapmayı düşünüyorum. Diğer markaların klavyelerini de biliyorum fakat ilgimi çeken olmadı. Her türden oyunu oynuyorum, bu yüzden tek bir Switch yok aklımda yeşil de olur kırmızı da.

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Alloy FPS PRO Red Switch kullanıyorum ve memnunum. Green Switch sesi Blue ile çok benzer bilgin olsun.
Biliyorum, o yüzden sesli olmasında sorun yok demiştim. Red Switch ilgimi çekiyor fakat Razer'ı daha çok alasım var diğer donanımlardan ötürü. Kararsız kaldım.

ben kullanıyorum oldukça memnunum. red switch in kullanım hissiyatı güzel ve sesli değil. ışıklandırma şiddeti açısından en iyi klavye bence. sadece bazen bilek desteğine ihtiyacım olduğunu hissediyorum. genel olarak öneririm
Bilek desteği hiç kullanmadığım için eksiğini ben pek hissetmem gibi düşünüyorum, klavyenin type-c kablosu olması bana büyük bir artı sağladığı için ilgimi çekiyor. Yazılım desteği nasıl ? İnternette bir çok kişi yazılımının kötü olduğundan bahsetmiş.

Bilek desteği hiç kullanmadığım için eksiğini ben pek hissetmem gibi düşünüyorum, klavyenin type-c kablosu olması bana büyük bir artı sağladığı için ilgimi çekiyor. Yazılım desteği nasıl ? İnternette bir çok kişi yazılımının kötü olduğundan bahsetmiş.
yazılımı iyi değil evet. bazı arkadaşlar yazılımın klavyeyi görmediğini ve konum değişerek hallettiklerinden bahsetmişler zamanında ama ben öyle bir problem yaşamadım. cihazı takar takmaz programda gördü. sanırım zamanla o hatayı gidermişler. hyperx in yazılımı hala beta versiyonunda diye biliyorum. yazılımda süre harcamadığım için detaylı bir görüş sunamam, ilk girdiğimde rgb ayarlarına bakıp çıkmıştım sadece onun dışında işim düşmedi.

kablosu type c evet. tak çıkar olması bence rahatlık sunuyor. bilek desteğine de şundan ötürü değindim. bende aynı zamanda steelseries apex 7 tkl var. onu kullanırken bileğim yükselti farkından etkilenmiyor ama bu klavyede biraz tuşların yüksekte olduğunu hissediyorum. apex 7 daha low profile benim için. ama herkes aynı deneyimi yaşamaz tabii ki. ben öneririm size gönül rahatlığıyla

yazılımı iyi değil evet. bazı arkadaşlar yazılımın klavyeyi görmediğini ve konum değişerek hallettiklerinden bahsetmişler zamanında ama ben öyle bir problem yaşamadım. cihazı takar takmaz programda gördü. sanırım zamanla o hatayı gidermişler. hyperx in yazılımı hala beta versiyonunda diye biliyorum. yazılımda süre harcamadığım için detaylı bir görüş sunamam, ilk girdiğimde rgb ayarlarına bakıp çıkmıştım sadece onun dışında işim düşmedi.

kablosu type c evet. tak çıkar olması bence rahatlık sunuyor. bilek desteğine de şundan ötürü değindim. bende aynı zamanda steelseries apex 7 tkl var. onu kullanırken bileğim yükselti farkından etkilenmiyor ama bu klavyede biraz tuşların yüksekte olduğunu hissediyorum. apex 7 daha low profile benim için. ama herkes aynı deneyimi yaşamaz tabii ki. ben öneririm size gönül rahatlığıyla
Eğer bir sorun çıkmazsa almayı düşünüyorum klavyeyi Red Switch merakımdan dolayı, teşekkürler. RGB çok önemli değil, bu günlerde zaten her klavyede neredeyse aynı bu sebeple yeterli olacağını düşünüyorum.

Biliyorum, o yüzden sesli olmasında sorun yok demiştim. Red Switch ilgimi çekiyor fakat Razer'ı daha çok alasım var diğer donanımlardan ötürü. Kararsız kaldım.

Aldın mı Razer, V3 TKL de kullandığı yeşil Switch bizim bildiğimiz orijinal yüksek sesli yeşil Switch'ler değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı