HyperX Alpha Wireless için 7.1 ses kartı önerisi

Müşir

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben biraz 7.1 ses seviyorum. Daha önce HyperX Cloud 2 kullanıyordum. Çok memnundum. Müzikleri bile 7.1 dinliyordum. Hoşuma gidiyordu nedense. Sonra aynı ürünün wirellesine geçtim. Başarısız buldum satıp Alpha Wireless aldım. Ama sorun şu ki bu kulaklıkta 7.1 yok. Sağlam 7.1 kart alsam işe yarar mı? Var mı öneriniz? Teşekkürler.

Ugreen modellerine bakın isterseniz. Alpha zaten kaliteli anakartlarda güzel çalışan bir kulaklık olduğu için bazen tatsız oluyor. 7.1 kart ile güzel olur kesinlikle.

Ugreen modellerine bakın isterseniz. Alpha zaten kaliteli anakartlarda güzel çalışan bir kulaklık olduğu için bazen tatsız oluyor. 7.1 kart ile güzel olur kesinlikle.

Bendeki Wireless modeli yani USB ile bağlanıyor USB to jack alsam sorun olur mu acaba?

Bende Creative G3 var. 600 civarına Amazon'dan almıştım. Bütçeniz o noktaya çıkabiliyorsa güzel bir ürün.

Sizdeki ürün normal mi Wireless mi?

Bendeki Wireless modeli yani USB ile bağlanıyor USB to jack alsam sorun olur mu acaba?

Sizdeki ürün normal mi Wireless mi?
Ben kablolu olarak kullanmak istediğinizi düşündüm, halihazırda wireless olarak kullanacaksanız zaten ses kartı mevcut ve yazılımı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sanırsam sizin kulaklıkla yazılım üzerinden DTS açabiliyorsunuz. Bunun dışında uygun fiyatlı ses kartıyla kablosuz olarak kullanabileceğinizi sanmıyorum.

Geri
Yukarı