HyperX Cloud 2 7.1 özelliği sorunu

Bütçe
900

Fallen God

Hectopat
Merhabalar, ben HyperX Cloud 2 aldım kulaklığın 7.1 özelliğini takınca bazen çalışmıyor kulaklık 7.1 USB özelliği değil kulaklık iptal oluyor sesi bilgisayardan almaya başlıyorum. Öyle bunun bir çözümü var mı? Yarın tekrar birkaç defa deneyeceğim eğer olmazsa garantiye göndereceğim ürünü ayrıca kulaklığı kullanınca bazen ses gidiyor ve kulaklarımı tırmalayan bir uğultu sesi geliyor şimdiden teşekkürler.

Başka bir USB portunu deneyerek ürünü tekrar test edin. Aynı sorunlarla karşılaşırsanız bencede iade etmelisiniz.

Ürün değişimi yapabiliyoruz, izin veriyorlar. Acaba Logitech G432 mı alsam diye düşünüyorum ama bütün esporcularda ya da Pro'larda bu kulaklık var. Arctis 3 mü ne var güzel ama onun 2019 modelinde 7.1 desteklenmiyor Windows tarafından. O yüzden sizde nasıl bir seçim yapmalıyım?

Ürün değişimi yapabiliyoruz, izin veriyorlar. Acaba Logitech G432 mı alsam diye düşünüyorum ama bütün esporcularda ya da Pro'larda bu kulaklık var. Arctis 3 mü ne var güzel ama onun 2019 modelinde 7.1 desteklenmiyor Windows tarafından. O yüzden sizde nasıl bir seçim yapmalıyım?
Arctis 3’ü pek önermem fiyatını hak eden bir model değil.

Cloud II 7.1 konusunda sizi tatmin etmeyecek bu yüzden değişim yerine, iade etmenizi öneririm.

Cloud II 7.1 konusunda sizi tatmin etmeyecek bu yüzden değişim yerine, iade etmenizi öneririm.
Bu ürünüm hiç yıldızı yada yorumu yok güvenemem ayrıca ben ürünü teknosadan satıl aldım yarın geri götürüp ürün değişimi yapıcam onun yerine logitech g432 alıcam 320 TL daha ucuza geliyor

İntetnette baktım diğer kullanıcılarda sorun yaşamış cloud 2 de logitech de hiç göremedim ama onun bi sorunu var g hub yüklüyken fps biraz düşüyor o yüzden kulkalığın güncellemelerini yapıp g hub ı silersem güncellemeler kalırmı ?

Geri
Yukarı